Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Kate Middleton nikdy nenosí túto jednu farbu: Všimli ste si tiež, prečo má vždy rozpustené vlasy?

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton, je už takmer osem rokov členkou kráľovskej rodiny a tým pádom aj jednou z najfotografovanejších žien sveta. Popísalo sa o nej toľko, že by sme si povedali, že ju už poznáme. Napriek tomu, tieto dva zaujímavé fakty ste o nej doteraz možno (ne)tušili.

Stovky outfitov, no nikdy nie v tejto farbe 

Vojvodkyňu z Cambridge sme mali možnosť počas jej vystúpení a pôsobenia na verejnosti ako členky kráľovskej rodiny vidieť v mnohých outfitoch rôznych farieb. Pravdou je, že Kate vie svojimi outfitmi a farbami vždy zaujať. Pozornému oku však neuniklo, že jednej farby sa predsa len akosi stráni. Vojvodkyňu z Cambridge nevídame práve v oranžovej farbe. No má to svoj skrytý dôvod.

Mohlo by vás zaujímať: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Oranžová farba nedosiahla kráľovskú úroveň

Nejde rozhodne o to, že k jej hnedým vlasom a celkového vzhľadu by oranžová farba nelichotila, ale má to oveľa kráľovskejší dôvod. Respektíve dôvod nájdeme v kráľovskom protokole. Oranžová farba totiž nepatrí medzi kráľovské farby, respektíve nedosiahla akúsi pomyslenú kráľovskú pečať. Hoci jej nosenie nie je striktne zakázané, Kate sa tohto drží . No podľa magazínu Harper´s Bazaar je to aj preto, že sama vraj túto farbu priveľmi neobľubuje. 

Čítajte tiež: Lady Diana sa už pred rokmi snažila o túto módnu revolúciu: Kate Middleton ide dnes v jej stopách

Vojvodkynine vlasy väčšinou rozpustené

Ďalšou zaujímavosťou ohľadom vojvodkyninho vzhľadu je, že jej vlasy takmer vždy padajú do tváre. Len málokedy ich nosí vypnuté. Ako ďalej informuje magazín Harper´s Bazaar tiež to má svoj dôvod. Ten trocha objasní aj nasledujúca fotografia vojvodkyne ešte z roku 2011 z podujatia v Clarence House, kde bola nafotená z ľavej strany a kde mala práve vypnuté vlasy. 

Nepekná pripomienka z detstva 

Pozornému oku neunikne, že Kate má na ľavej strane hlavy celkom viditeľnú pozdĺžnu jazvu. Samozrejme, že spomínaný fotograf sa toho chytil a dožadoval sa odpovede z kráľovského paláca. Ten poskytol vyjadrenie, že k jazve vojvodkyňa prišla ešte v detstve a zostala tam ako výsledok operácie. 

Neprehliadnite: Kate Middleton čelí kritike za šaty, ktoré mala na svadbe: Prikláňa sa však k udržateľnej móde a ide tak príkladom

My len podotkneme, že v oranžovej farbe alebo iných, s viditeľnou jazvou alebo rozpustenými vlasmi, kde ju nevidno, vojvodkyňa z Cambridge je aj tak naozaj krásna a štýlová žena.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe