Vojvodkyňa Kate Middleton nikdy nenosí túto jednu farbu: Všimli ste si tiež, prečo má vždy rozpustené vlasy?

Vojvodkyňa z Cambridge, Kate Middleton, je už takmer osem rokov členkou kráľovskej rodiny a tým pádom aj jednou z najfotografovanejších žien sveta. Popísalo sa o nej toľko, že by sme si povedali, že ju už poznáme. Napriek tomu, tieto dva zaujímavé fakty ste o nej doteraz možno (ne)tušili.

Pozornému oku neunikne, že Kate má na ľavej strane hlavy celkom viditeľnú pozdĺžnu jazvu

Pozornému oku neunikne, že Kate má na ľavej strane hlavy celkom viditeľnú pozdĺžnu jazvu

Zdroj: Profimedia

Stovky outfitov, no nikdy nie v tejto farbe 

Vojvodkyňu z Cambridge sme mali možnosť počas jej vystúpení a pôsobenia na verejnosti ako členky kráľovskej rodiny vidieť v mnohých outfitoch rôznych farieb. Pravdou je, že Kate vie svojimi outfitmi a farbami vždy zaujať. Pozornému oku však neuniklo, že jednej farby sa predsa len akosi stráni. Vojvodkyňu z Cambridge nevídame práve v oranžovej farbe. No má to svoj skrytý dôvod.

Mohlo by vás zaujímať: Nevesty kráľovskej rodiny: Spomeniete si ešte, ako vyzerala princezná Diana a aké volili Kate či tehotná Meghan?

Oranžová farba nedosiahla kráľovskú úroveň

Nejde rozhodne o to, že k jej hnedým vlasom a celkového vzhľadu by oranžová farba nelichotila, ale má to oveľa kráľovskejší dôvod. Respektíve dôvod nájdeme v kráľovskom protokole. Oranžová farba totiž nepatrí medzi kráľovské farby, respektíve nedosiahla akúsi pomyslenú kráľovskú pečať. Hoci jej nosenie nie je striktne zakázané, Kate sa tohto drží . No podľa magazínu Harper´s Bazaar je to aj preto, že sama vraj túto farbu priveľmi neobľubuje. 

Čítajte tiež: Lady Diana sa už pred rokmi snažila o túto módnu revolúciu: Kate Middleton ide dnes v jej stopách

Vojvodkynine vlasy väčšinou rozpustené

Ďalšou zaujímavosťou ohľadom vojvodkyninho vzhľadu je, že jej vlasy takmer vždy padajú do tváre. Len málokedy ich nosí vypnuté. Ako ďalej informuje magazín Harper´s Bazaar tiež to má svoj dôvod. Ten trocha objasní aj nasledujúca fotografia vojvodkyne ešte z roku 2011 z podujatia v Clarence House, kde bola nafotená z ľavej strany a kde mala práve vypnuté vlasy. 

Nepekná pripomienka z detstva 

Pozornému oku neunikne, že Kate má na ľavej strane hlavy celkom viditeľnú pozdĺžnu jazvu. Samozrejme, že spomínaný fotograf sa toho chytil a dožadoval sa odpovede z kráľovského paláca. Ten poskytol vyjadrenie, že k jazve vojvodkyňa prišla ešte v detstve a zostala tam ako výsledok operácie. 

Neprehliadnite: Kate Middleton čelí kritike za šaty, ktoré mala na svadbe: Prikláňa sa však k udržateľnej móde a ide tak príkladom

My len podotkneme, že v oranžovej farbe alebo iných, s viditeľnou jazvou alebo rozpustenými vlasmi, kde ju nevidno, vojvodkyňa z Cambridge je aj tak naozaj krásna a štýlová žena.

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba