Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie fotografie vojvodkyne Kate ukázali aj jednu zvláštnosť na jej tele: Viete, čo o nej prezrádza?

Zahraničné celebrity

Hoci vojvodkyňa Kate, manželka princa Williama, je na očiach verejnosti v podstate nepretržite, až nedávno médiá zaujala jedna jej zvláštnosť na tele, konkrétne na ruke. Tá nám o nej ako o človeku tiež čo to napovedá...

Najnovšie fotografie vojvodkyne senzáciou 

Senzáciou pre médiá sa stala opäť vojvodkyňa Kate, avšak nie preto, že by už na svet priviedla svoje tretie dieťa, ale zaujala takou „maličkosťou“, akou je jej ruka. Konkrétne ide o prsty na jej rukách a viac vám možno napovedia jej najnovšie fotografie. 

Mohlo by vás zaujímať: 5 beauty trikov pre dokonalé vlasy od Kate Middleton: Na toto nedá krásna vojvodkyňa dopustiť

Nepatrný detail na ruke zaujal viac než jej outfit

Nielen britský denník Dailymail, ale aj ďalšie sa tejto malej kuriozity na tele vojvodkyne chytili. Väčšina ľudí má totiž niektoré z prstov na ruke kratšie, iné dlhšie než druhé. Najčastejšie je najdlhším práve prostredník. Avšak Kate má ukazovák, prostredník a prstenník takmer v rovnakej dĺžke. Nepatrný detail tak zaujal viac než samotný jej outfit na verejnosti, ktorý patril ako inak k jej ďalším ukážkovým. 

Čítajte tiež: Kate Middleton robí kvôli tehotenstvu ústupky v kuchyni: Toto jedlo už doma najbližšie mesiace nepripraví

Charakteristika jej osobnosti podľa prstov prezrádza... 

Postavenie prstov však o osobnosti Kate aj niečo prezrádza. Konkrétne podľa odborníkov, ktorí sa vyjadrili pre spomínaný Dailymail, prezrádzajú o nej, že je mierumilovnej, miernej povahy. Nerada sa dostáva do konfliktov, so všetkými sa snaží vychádzať dobre ako správna diplomatka. Je organizovaná, starostlivá a vo vzťahu aj verná. 

Neprehliadnite: Kráľovske tajomstvá: Toto ste o vojvodkyni Kate Middleton ani len netušili

Samozrejme, že túto jej kuriozitu treba brať tak trocha s nadhľadom a humorom. Keďže je Kate verejne známou osobou, naviac aj veľmi obľúbenou, médiá hľadajú aj takéto drobnosti v podobe jej zaujímavej ruky, ktorých sa chytia.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus