Presunúť na hlavný obsah

Princezná Charlotte už chodí do škôlky: Prekvapí vás, čo na ňu prezradili učiteľky

Zahraničné celebrity

Malá krásavica má za sebou svoje prvé predškolské dni. Aj takto sa o nej vyjadril samotný personál.

Je veľmi slušná, ale aj...

Krásna Charlotte už dávno nie je batoľa a svoj prvý deň v škôlke má úspešne za sebou. Mnohí by si mohli myslieť, že sa princezná bude báť alebo nebodaj plakať za rodičmi, ona však celú situáciu zvládla ako hrdinka. Na príklad svojho staršieho brata Georgea, zvládla aj ona svoje predškolské začiatky skutočne ukážkovo. Nielenže sa predviedla v naozaj roztomilom outfite, do kolien priviedla aj svoje učiteľky.

Inšpirujte sa: 5 beauty trikov pre dokonalé vlasy od Kate Middleton: Na toto nedá krásna vojvodkyňa dopustiť

Tie sa na jej adresu totiž vyjadrili naozaj rady. Nielenže má podľa nich skutočne správanie hodné princeznej, je i neuveriteľne spoločenská a nikdy nevie prestať rozprávať. Naozaj si verí a skrýva v sebe neuveriteľnú dávku energie, o ktorú sa rada podelí. Vie však, kde sú hranice a nikdy sa nezabúda správať ako pravá princezná.

Mohlo by vás zaujmať: Čo prezrádza dátum svadby princa Harryho a Meghan Markle? Takéto je májové manželstvo podľa hviezd

Je i neuveriteľne inteligentná

To, že malé dievčatko oplýva dávkou inteligencie je zrejmé, že sa však učí hneď dva jazyky naraz, je ale skutočne prekvapujúce. Charlotte sa už od malička venuje aj španielčine, keďže jej pestúnka Maria Turrion Borrallo pochádza zo Španielska. Maličká následníčka trónu má teda svoju študijnú kariéru už teraz krásne rozbehnutú a je zrejmé, že nás v najbližších rokoch bude neustále viac a viac prekvapovať.

Kate a William sú patrične hrdí

Snáď netreba zdôrazňovať, že celá kráľovská rodina, ale hlavne Charlottini rodičia sú na svoju dcérku patrične pyšní. Jej talent, sebadôvera a dôvtip totiž neudivujú len okolie, ale aj ich samých. To, čo by možno pre niektoré deti bolo náročné, ako predčasná návšteva škôlky, zvláda totiž vždy vysmiate dievčatko skutočne ľavou zadnou. Niet sa však čo čudovať, správna výchova a rodinné zázemie, ktoré dostáva, sú presne tým, čo jej osobnosti pomáha skutočne sa rozvíjať.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe