Presunúť na hlavný obsah

Prince George a jeho list pre Santu je tá najúprimnejšia vec, čo dnes uvidíte: Na Vianoce si prosí len jediný darček!

Zahraničné celebrity

Detská úprimnosť a roztomilosť naozaj nepozná hraníc. Dokázal to aj list pre Santa Clausa, ktorý napísal sám princ George z kráľovskej rodiny. Keď uvidíte, čo si praje pod vianočným stromčekom, zaplaví vás pocit radosti a šťastia.

Deti sú azda tie najúprimnejšie stvorenia na svete, o čom svedčia aj ich vtipné a úprimné príhody. Jednou z nich je aj moment, keď sa princ George rozhodol napísať list Santovi Clausovi, v ktorom uviedol jeho tajné prianie na Vianoce. Tento list vás zaručene pobaví!

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton robí kvôli tehotenstvu ústupky v kuchyni: Toto jedlo už doma najbližšie mesiace nepripraví

Jediné prianie

Hoci môže byť kráľom, štvorročný princ George má v skutočnosti celkom iné priania. V období Vianoc sa, ako každé iné dieťa, aj on rozhodol, že napíše list Ježiškovi. Roztomilý člen kráľovskej rodiny mal príležitosť požiadať o 5 potenciálnych darov, ale napísal len jeden jediný. 

Skromnosť nadovšetko

V kolónke na tajné priania napísal „policajné auto“ a touto požiadavkou si získal aj samotného Santa Clausa. Zdá sa, že malý princ je naozaj slušne vychovaný a jeho skromné prianie obletelo už celý svet.

Radosť z maličkostí

V ručnom liste poukázal aj na to, že bol tento rok milý a na konci priania sa podpísal slovami „s láskou George“. Rozkošná detská úprimnosť, ktorú ukázal svetu svojím ručne napísaným listom sa stala senzáciou a ľuďom po celom svete pripomenula, že je naozaj dôležité tešiť sa z maličkostí. 

Inšpirujte sa: Toto ruské dievčatko je hviezdou instagramu: Vyzerá ako vystrihnuté z rozprávkovej knižky

Kráľovské Vianoce

Prince George teda odhalil svoju vášeň k automobilom, o čom svedčí aj jeho list prianí. Tento list odovzdal Santovi samotný princ William, ktorý sa nad jedinou požiadavkou svojho syna úprimne pousmial. Zatiaľ sme síce nezistili, aký darček si chce nájsť pod  stromčekom dvojročná princezná Charlotte, ale sme si istí, že jej zoznam prianí je rovnako rozkošný. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe