Presunúť na hlavný obsah

Ivanka Trump je závideniahodnou matkou: Aj vďaka tomuto si s deťmi udržuje skvelý vzťah

Zahraničné celebrity

Dcéra amerického prezidenta patrí medzi najzaneprázdnenejšie ženy na svete. Aj napriek tomu je však pre ňu rodina na prvom mieste.

Nemôže byť viac zaneprázdnená

Ivanka spoločne so svojím manželom Jaredom Kushnerom vychováva tri krásne detičky, Arabellu, Jospeha a Theodora, popritom spoločne s bratmi riadi rodinné impérium a vlastnú značku topánok a šperkov Ivanka Trump. Niet sa čo čudovať, že je jednou z najvyťaženejších moderných žien súčasnosti a ako sama hovorí, 90% času je skutočne vyčerpaná.

Inšpirujte sa: Inšpirujte sa raňajkami štíhlej Ivanky Trump: Na tieto dve jedlá nedá ráno dopustiť

Práve preto nedá dopustiť na svojho manžela Jareda, ktorý aj napriek vlastným povinnostiam neustále dokáže byť svojej manželke nesmiernou oporou. Aj keď im trvalo dlhšiu dobu, kým dokázali konečne nabehnúť na zaužívaný režim, na ktorom zakladali svoj rodinný život ešte pred narodením tretieho dieťaťa, spoločným úsilím sa im to nakoniec podarilo.

Víkendy sú ich

Keďže si cez týždeň veľa času na seba nenájdu, snažia sa vynahradiť si všetky zameškané chvíle počas víkendov. Ivanka sa nechala počuť, že sa skutočne musí stať niečo naozaj závažné, aby pracovná záležitosť narušila ich víkendové plány. Pravidelne totiž so svojimi deťmi a Jaredom trávi soboty a nedele vo svojom vidieckom dome.

Nenechajte si ujsť: Viete, ako vyzerala Ivanka Trump pred desiatimi rokmi? Ani ona nebola vždy taká ukážkovo štíhla

Ivanka sa spoločne s deťmi stará o ich malú záhradku, kde už nejaký ten čas pestujú jahody aj paradajky. Samotná zaneprázdnená mamička tvrdí, že ju podobné aktivity s deťmi nesmierne bavia  a nikdy sa ich nevzdá. Pobyt na čerstvom vzduchu a v kruhu rodiny je presne to, čo jej po celom týždni chýba.

Mohlo by vás zaujímať: Vedeli ste o tom, že Donald Trump nemá len Ivanku a Barrona, ale aj tieto deti? Tá podoba je neuveriteľná!

Každému rovnaký podiel lásky

Síce to zo začiatku nebolo ľahké, Ivanka tvrdí, že ich harmonická rodina je založená hlavne na dôvere a spoločne strávenom čase s každým členom zvlášť. Svoje deti miluje všetky rovnako, čo im dáva najavo takmer neustále. S každým z nich sa snaží tráviť čas i osamote, aby im tak dokázala, že ich berie ako individuálnych jedincov s vlastnými potrebami a túžbou po láske. Nikto v rodine Kushnerovcov nemôže mať pocit, že je nebodaj o niečo ukrátený.

Myslíte si, že je Ivanka Trump vzorná matka?

spolu hlasovalo 230 ľudí

Áno
202
Nie
28

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe