Presunúť na hlavný obsah

Dvojnásobná mamička sa preslávila po tom, ako sa jej narodili deti: Jej vianočná výzdoba vás dostane!

Feminity

Túžite počas Vianoc premeniť svoj domov na malé “rozprávkovo”? S radami a tipmi krásnej blogerky sa vám to určite podarí.

Prečítajte si: VIDEO: Návod, ako si doma vyrobíte štýlový adventný veniec s noblesou: Stačí vám k tomu naozaj málo

Jade Allison Scoot je v prvom rade dvojnásobnou mamičkou.  Preslávila sa po tom, ako sa jej narodili deti. Bývalá modelka, sa dnes naplno venuje svojej trojročnej dcére, ročnému synčekovi a blogovaniu. A my jednoducho milujeme jej štýl.

Jade má skutočne vycibrený vkus a cit pre detaily. Počas Vianoc sa snaží najmä kvôli deťom vykúzliť doma, čo najčarovnejšiu atmosféru.

A my si myslíme, že sa jej to darí perfektne. Jade nedá dopustiť, na starú dobrú klasiku. Červená v kombinácii so zelenou a zlatou, jednoducho k Vianociam patrí. A v sviatočnom období ide o nesmrteľnú kombináciu. 

Dokonca aj jej detičky sú každoročne zladené svojimi outfitmi do týchto farieb. Fashion mama vie, čo je trendy. No a v neposlednom rade si je vedomá toho, že na detaily tvoria celok.

V detských izbičkách nechýbajú ani mini stromčeky pre drobcov. Samozrejme Jade sa snaží, aby si ich dcérka so synom vždy ozdobili sami. Chce nechať priestor ich kreativite a fantázii. 

A presne také by Vianoce mali byť. Plné inšpirácie, vôní, krásy, pokoja a rodinnej atmosféry. Tak ako si na nich vychutnávajú deti aj tie najmenšie detaily, mali by sme to robiť aj my.

Skúste si preto tohtoročné sviatky pokoja urobiť kúzelné. Také, kde nebude chýbať úsmev, láska, pokoj a pokora. Len na tom totiž naozaj záleží. 

Neprehliadnite: Na tento vianočný večierok by som najradšej zabudla: To, čo sa stalo, si vyčítam dodnes

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus