Presunúť na hlavný obsah

Dcérka Victorie Beckham sa už nevie dočkať Vianoc: Pozrite si roztomilé video, ako ju módna ikona zachytila

Zahraničné celebrity

Šesťročná dcérka slávneho celebritného páru Victorie a Davida Beckhamovcov sa do vianočnej nálady dostáva naozaj s nasadením.

Mamina princezná boduje

Mladučká krásavica, ktorej vzhľad je, tak povediac, odrazom jej slávnej mamy, už teraz dokazuje, že po nej podedila aj niečo viac. Samotná Victoria sa totiž na svojom účte na sociálnej sieti pochválila roztomilým videom, v ktorom drobná Harper počas kreslenia vyspevuje tóny známej pesničky All I want for Christmas.

Inšpirujte sa: Tomu sa hovorí ukážková matka: V takejto polohe ste Victoriu Beckham ešte nevideli

 

4th November and Harper is getting into the Christmas spirit!! kisses mummy and Harper! X #watchoutmariah #rainydayinlondon

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Treba uznať, že jej to neskutočne ide a i samotná Victoria je jej talentom absolútne dojatá. Pod už teraz neuveriteľne populárne video napísala, že sa malinká Harper pripravuje na Vianoce naozaj zodpovedne, a to spevom vianočných songov už od 4. novembra. Navyše si je istá, že by na jej mladučký talent bola hrdá i samotná Mariah Carey a my sa k podobnému názoru len pridávame.

Nenechajte si ujsť: Manželia Beckhamovci si zamilovali vidiek: Toto je dôvod, prečo sa rozhodli opustiť ruch veľkomesta

Dievčatko a šibal v jednom

Jej spev však nie je všetko. O Harper sa už od začiatku hovorilo ako o roztomilej malej "Viktórii" a maminom maznáčikovi. Dievčatko totiž svoju mamu sprevádza na cestách i módnych prehliadkach. Zo všetkého najradšej ju však pozoruje pri všetkých skrášľovacích procedúrach. Niet sa čo čudovať. Victoria, ktorá je tvárou vlastnej módnej značky, stavia na móde a kráse svoj životný štýl a učí tomu i svoju malú dcérku.

Nenechajte si ujsť: Victoria Beckham prezradila, čo stojí za úspechom jej dlhoročného manželstva: Toto môže za jej šťastie

 

I love my daddy x Kisses we love u @davidbeckham

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

Na druhej strane však Harper nepohrdne ani spoločnosťou svojich starších bratov. Jesenné víkendy si užívajú v záhrade a rovnako tak, ako sa jej páči tráviť čas dievčenskými aktivitami, zbožňuje tráviť čas vonku ako rovnocenný parťák svojich starších súrodencov.

K pečeniu má rovnako blízko

Okrem spevu si však Harper rozumie i s valčekom a múkou. Prípravu na Halloween strávila spoločne s mamou v kuchyni a zatiaľ, čo sa David staral o potrebnú výzdobu, nežné pohlavie vypekalo skutočne unikátne muffiny. Ktovie, či si aj pri tejto činnosti tak neskutočne roztomilo pospevuje ako to dokáže pri kreslení. Zostáva len hádať, čo nakoniec z tohto talentovaného dievčatka vyrastie.

Nenechajte si ujsť: Aj takto sa zmenili známe hviezdy počas rokov: Z Victorie Beckham je dáma, speváčka Adele vyzerá oveľa lepšie

Nie až tak vzorný otecko

Na druhej strane sa však v poslednej dobe okrem domácej idylky a ukážkového rodičovstva, spomína rodinka Beckhamovcov aj v nie práve najpríjemnejších súvislostiach. Krásne deti a milujúca manželka Davidovi zrejme nestoja za to, aby si svoje ľúbostné pletky s inými ženmi odpustil. Informácie o jeho údajnej milenke Mary Charteris zaplnili stránky médií spolu s rozhnevaným postojom samotnej Victorie

Či talentované deti, rodinný život a spoločné plány do budúcnosti budú stačiť na to, aby sa David z neskorej puberty spamätal, je však skutočne otázne.

Myslíte si, že malá Harper bude talentovaná speváčka po mame?

spolu hlasovalo 44 ľudí

Áno
11
Nie
33

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus