Presunúť na hlavný obsah

Deti známych celebrít, ktoré sa nápadne podobajú na svojich rodičov: Rastie im nová konkurencia?

Zahraničné celebrity

Slávne celebrity a ich ratolesti, ktoré vyzerajú ako ich kópie. Viete, ktoré deti podedili hviezdne gény a svojím výzorom sa nápadne podobajú na známych rodičov?

Často sa stáva, že deti berú podobu po svojich rodičov, v niektorých prípadoch však môže byť táto podoba naozaj ohromujúca. To platí aj pre celebritné rodiny, v ktorých sa genetika naozaj nezaprie. Pozrite sa na tieto slávne dcéry, ktoré zdedili po svojich celebritných rodičov naozaj všetko!

Mohlo by vás zaujímať: Dcéra najznámejšej svetovej modelky Cindy Crawford ide v jej šľapajach: Takto vyzerala na svojej prvej prehliadke!

Cindy Crawford a Kaia Gerber

Mladá začínajúca hviezda Kaia Gerber je považovaná za mladší klon svojej slávnej mamy, ktorá bola v minulosti považovaná za najúspešnejšiu topmodelku sveta. Práve ikonická hviezda Cindy Crawford stojí za zrodom bleskovej kariéry svojej len 16-ročnej dcéry. Ich podoba je očividná už na prvý pohľad a zdá sa, že na Kaia zdedila len tie najlepšie gény z obidvoch rodičov.

John Legend a Luna 

Jeden z najúspešnejších spevákov súčasnosti John Legend má doma ten najväčší poklad. Spolu s manželkou Chrissy Teigen vychovávajú malú dcérku menom Luna, ktorá im robí neskutočnú radosť. Aj keď je Luna ešte bábätko, už teraz je podoba na jej slávneho otca naozaj neprehliadnuteľná. Veľké hnedé oči a roztomilý výraz tváre hovorí za všetko!

Reese Witherspoon a Ava Elizabeth

Hollywoodska herečka Reese WItherspoon vyzerá na svoj vek veľmi mladistvo. Málokto by jej preto tipoval, že má doma už dospelú dcéru Ave Elizabeth, ktorá vyzerá takmer ako jej dvojča! Blond vlasy, identické črty tváre a rovnaké oči dokazujú, že ich podoba je naozaj očividná a spoločne vyzerajú ako sestry. Čo poviete?

Demi Moore a Rumer Willis

Dospelá dcéra krásnej herečky Demi Moore síce nepatrí ku klasickým hollywoodskym kráskam, no istá podoba s mamou sa zaprieť nedá. Pri pohľade na Rumer si okamžite všimnete jej črty tváre, ktoré sa nápadne podobajú s črtami jej matky. Aj keď sa štýlovo veľmi odlišujú, ich výzor je takmer identický.

Inšpirujte sa: Demi Moore je sexi aj v 54-ke: Pozrite, aké štíhle nohy a postavu predviedla naposledy

Goldie Hawn a Kate Hudson

Slávna hollywoodska herečka Goldie Hawn a jej dcéra Kate Hudson sú vo svete šoubiznisu známymi menami. Na spoločných fotografiách z červeného koberca či spoločenských podujatí sme si všimli ich výraznú podobu. Aj keď je medzi nimi vyšší vekový rozdiel, túto podobu nejde prehliadnuť.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus