Presunúť na hlavný obsah

Tomu sa hovorí ukážková matka: V takejto polohe ste Victoriu Beckham ešte nevideli

Zahraničné celebrity

Bývalá speváčka Victoria Beckham je dnes módnou ikonou a skvelou návrhárkou modelov, ktoré poznajú ženy po celom svete. Jej práca je však stále na druhom mieste, keďže rodina je prioritou.

Pre Davida a rovnako aj pre Victoriu sú ich štyri deti prioritou. Každú voľnú chvíľu trávia spoločne a možno aj preto vyzerajú, že žijú život ako v rozprávke.

Mohlo by vás zaujimať: Victoria Beckham prezradila, čo stojí za úspechom jej dlhoročného manželstva: Toto môže za jej šťastie

Druhý najmladší syn Romeo si v poslednej dobe zamiloval tenis, ktorý hráva tak často ako sa len dá. Na svojom profile sa stihol pochváliť už niekoľkými fotografiami, na ktorých je vidno, že si hru užíva. Avšak nielen on, ale aj jeho mama Victoria si tenis z času na čas vychutná a svojho syna vo veľkom podporuje. Pozrite, ako oddane sledovala Romeov tréning na kurte a dokonca na vysokých opätkoch.

Každé z detí zvykne často zdieľať spoločné fotografie s mamou Victoriou a tak sa zdá, že sa im módna ikona venuje naplno a vždy, keď sa dá. Nie je to však len ona, kto sa zúčastňuje aktivít svojich detí, ale funguje to aj naopak. Syn Romeo s mamou dokonca občas zájde aj do práce.

Okrem toho spolu trávia čas ako rodina prechádzkami a návštevami rôznych miest. Deti si prítomnosť svojich slávnych rodičov vždy užíjú. 

Prečítajte si aj: Manželia Beckhamovci si zamilovali vidiek: Toto je dôvod, prečo sa rozhodli opustiť ruch veľkomesta

Veľké puto je aj medzi Victoriou a jej najmladšou dcérkou Harper. Práve ona trávi s mamou najviac času zo všetkých a je medzi nimi krásne puto. Victoria totižto po dcérke túžila roky a príchodom Harper sa jej aj Davidove sny naplnili.

Beckhamovci sú veľmi sympatická a ukážková rodina. David a Victoria sú preto dôkazom toho, že tvrdá drina, výchova, láska a hlavne spoločne strávený čas sú najdôležitejšie veci na to, aby to celé fungovalo.

Páči sa vám to, ako Victoria svoje deti vychováva?

spolu hlasovalo 435 ľudí

áno
422
nie
13

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe