Slávne celebrity, ktoré stratili plastickou operáciou sexepíl: Pozrite, aké boli kedysi prirodzene krásne

Hoci veľa žien podstupuje plastické operácie kvôli tomu, aby vyzerali lepšie, nie vždy sa to aj podarí. Niektoré z nich pôsobili ženskejšie a krajšie ešte predtým, ako sa pre tento krok rozhodli.

Herečka Jennifer Grey je jednou z týchto žien

Herečka Jennifer Grey je jednou z týchto žien

Zdroj: Profimedia, SITA

Máme pre vás zopár príkladov toho, že prirodzenej kráse sa nič nevyrovná. Tieto ženy to s úpravami prehnali a dnes vyzerajú úplne inak, ako kedysi. Čo poviete?

Čítajte aj: Ako vyzerala prvá dáma Ameriky Melania Trump pred 18-timi rokmi? (Ne)spoznáte ju

Jennifer Grey

Herečka známa hlavne z filmu Hriešny tanec, sympatická Jennifer Grey sa poriadne zmenila. Pred pár rokmi podstúpila plastickú operáciu svojho vraj nedokonalého nosa a dnes vyzerá úplne inak. Týmto zákrokom sa však obrala o ženskosť a v konečnom dôsledku aj jedinečnosť.

Priscilla Presley

Herečka a obchodníčka Priscilla Presley je bývalou manželkou slávneho a uznávaného speváka Elvisa Presleyho. Aj jej tvár sa rokmi vďaka zákrokom zmenila, keďže si dala upraviť obočie, nos a lícne kosti. 

Meg Ryan

Ďalšia z herečiek, krásna Meg Ryan nebola spokojná so svojimi perami a tak sa rozhodla pre úpravu a botox. My osobne si myslíme, že predtým vyzerala prirodzenejšie a hlavne ženskejšie.

Courtney Love

Speváčka a herečka Courtney Love má po 50-tke, ale vďaka plastickým operáciam na svoj vek nevyzerá. Napriek tomu aj jej tvár prešla zmenami, ktoré ju poznačili. Dala si upraviť nos, pery a dnes vyzerá takto.

Melanie Griffith

Herečka Melanie Griffith bola kedysi prirodzene zaujímavá a pekná žena. Po tom, čo si dala upraviť viečka, bradu a pravdepodobne aj vyhladiť vrásky však vyzerá ako iná žena. Na to, že len pred mesiacom oslávila 60-tku je však plná energie a dobrej nálady, čo sa cení.

Čítajte aj: Dve tváre plastickej operácie známych hviezd: Hollywoodske krásky vyšli s pravdou von!

Nikki Cox

Aj herečka Nikki Cox podstúpila poriadnu zmenu, hoci si na tvári dala spraviť "iba" pery a bradu. Predtým sympatická mladá žena so sexepílom si prešla nie príliš lichotivou zmenou.

Ktorá zo spomenutých dám to podľa vás najviac prehnala?

Jennifer Grey
31
Priscilla Presley
218
Meg Ryan
43
Courtney Love
25
Melanie Griffith
107
Nikki Cox
26
Hlasovalo: 450

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
fem, ranker.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba