Presunúť na hlavný obsah

Slávne celebrity, ktoré stratili plastickou operáciou sexepíl: Pozrite, aké boli kedysi prirodzene krásne

Zahraničné celebrity

Hoci veľa žien podstupuje plastické operácie kvôli tomu, aby vyzerali lepšie, nie vždy sa to aj podarí. Niektoré z nich pôsobili ženskejšie a krajšie ešte predtým, ako sa pre tento krok rozhodli.

Máme pre vás zopár príkladov toho, že prirodzenej kráse sa nič nevyrovná. Tieto ženy to s úpravami prehnali a dnes vyzerajú úplne inak, ako kedysi. Čo poviete?

Čítajte aj: Ako vyzerala prvá dáma Ameriky Melania Trump pred 18-timi rokmi? (Ne)spoznáte ju

Jennifer Grey

Herečka známa hlavne z filmu Hriešny tanec, sympatická Jennifer Grey sa poriadne zmenila. Pred pár rokmi podstúpila plastickú operáciu svojho vraj nedokonalého nosa a dnes vyzerá úplne inak. Týmto zákrokom sa však obrala o ženskosť a v konečnom dôsledku aj jedinečnosť.

Priscilla Presley

Herečka a obchodníčka Priscilla Presley je bývalou manželkou slávneho a uznávaného speváka Elvisa Presleyho. Aj jej tvár sa rokmi vďaka zákrokom zmenila, keďže si dala upraviť obočie, nos a lícne kosti. 

Meg Ryan

Ďalšia z herečiek, krásna Meg Ryan nebola spokojná so svojimi perami a tak sa rozhodla pre úpravu a botox. My osobne si myslíme, že predtým vyzerala prirodzenejšie a hlavne ženskejšie.

Courtney Love

Speváčka a herečka Courtney Love má po 50-tke, ale vďaka plastickým operáciam na svoj vek nevyzerá. Napriek tomu aj jej tvár prešla zmenami, ktoré ju poznačili. Dala si upraviť nos, pery a dnes vyzerá takto.

Melanie Griffith

Herečka Melanie Griffith bola kedysi prirodzene zaujímavá a pekná žena. Po tom, čo si dala upraviť viečka, bradu a pravdepodobne aj vyhladiť vrásky však vyzerá ako iná žena. Na to, že len pred mesiacom oslávila 60-tku je však plná energie a dobrej nálady, čo sa cení.

Čítajte aj: Dve tváre plastickej operácie známych hviezd: Hollywoodske krásky vyšli s pravdou von!

Nikki Cox

Aj herečka Nikki Cox podstúpila poriadnu zmenu, hoci si na tvári dala spraviť "iba" pery a bradu. Predtým sympatická mladá žena so sexepílom si prešla nie príliš lichotivou zmenou.

Ktorá zo spomenutých dám to podľa vás najviac prehnala?

spolu hlasovalo 451 ľudí

- Najčítanejšie -