Presunúť na hlavný obsah

V šiestich rokoch ju vyhlásili za najkrajšie dievča na svete: Z Thylane Blondeau je po rokoch takáto žena!

Zahraničné celebrity

Už od svojho útleho detstva sa dostala do sveta modelingu a bola tvárou rôznych módnych kampaní a súčasťou veľkolepých prehliadok. Jej rozkošné fotografie sa šírili po celom svete a v šiestich rokoch bola vyhlásená za najkrajšie dievča na tejto planéte.

Reč je o francúzskej kráske Thylane Blondeau, ktorá svoju najväčšiu slávu zažívala v naozaj útlom veku. Aj vás zaujíma, čo sa stalo s rozkošným dievčatkom a čomu sa venuje dnes? Odpoveď vás zrejme vôbec neprekvapí! Francúzska modelka a herečka má dnes 16 rokov a svoju modelingovú kariéru rozbieha vo veľkom prúde. Okrem iného je aktuálnou ambasádorkou kozmetickej znaky Loreal a na svojom konte má množstvo spoluprác so známymi menami a módnymi návrhármi. Pozrite sa, akou zmenou prešla!

Mohlo by vás zaujímať: Jedny a tie isté šaty na dvoch ženách v Cannes: Ktorým dvom kráskam sa podarilo toto menšie módne faux pas?

Najkrajšia na svete

Aj vy si určite spomínate na prekrásne dievčatko, ktoré sa objavovalo na internete s titulom najkrajšie dievča na svete. Prenikavé modré oči, hladká pleť a dlhé plavé vlasy boli jej poznávacím znamením a vďaka fotogenickej tváričke sa dostala do sveta modelingu v naozaj mladom veku. Len vo veku 4 rokov nafotila svoju prvú kampaň a od tohto momentu sa zákazky, len tak hrnuli. 

Z malého dievčatka krásna žena

Uplynulo 10 rokov a z malého dievčatka vyrástla nádherná žena, ktorá svojou krásou stále rovnako oslňuje. Modelka Thylane z francúzskymi koreňmi má momentálne 16 rokov a svoju modelingovú kariéru rozbieha v plnom prúde. Príťažlivá brunetka patrí pod známu modelingovú agentúru IMG, kde sú jej kolegyňami aj sestry Hadidové či dcéra známej supermodelky 90. rokov Kaia Gerber. 

Rozbehnutá modelingová kariéra

Očarujúca kráska s titulom najkrajšie dievča na svete sa v apríli tohto roku stala ambasádorkou značky L'Oreal Paris. Thylane taktiež predvádzala pre prestížne módne domy ako Chanel, Ralph Laurent, Lacoste a nedávno aj pre Dolce & Gabana. Síce jej modelingová kariéra začala naozaj veľmi skoro, Thylane sa snaží zo svojej krásy vyťažiť čo najviac.

Instagramová kráľovná

Zdá sa, že odštartovanie jej kariéry v mladom veku bolo naozaj dobrým krokom, za čo môže ďakovať svojím rodičom, francúzskej herečke Veroniek Loubry a futbalovému hráčovi Patrickovi Blondeau. Mladučká kráska má dnes na svojom instagramovom účte takmer 2 milióny sledovateľov a ich počet stúpa enormnou rýchlosťou. Napriek nedostatočnej výške sa uchytila vo svete modelingu práve vďaka rozbehnutej sociálnej sieti a veľkému počtu fanúšikov.

- Najčítanejšie -