Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerajú kráľovské Vianoce: Zistili sme, ako si ich William a Kate užívajú a čo u nich doma nemôže chýbať

Feminity

Áno, aj kráľovská rodina verí na vianočné zázraky a dodržiava tradície. Pozreli sme sa na to, čo počas najkrajších dní v roku nemôže v domácnosti kráľovského páru chýbať. Čo myslíte, veria malý George a Charlotte na Santa Clausa?

Prečítajte si: Ashton Kutcher a Mila Kunis majú zvláštnu vianočnú tradíciu: Ich deti nedostanú pod stromček ani jeden darček

Tohtoročné Vianoce budú pre rodinu princa Williama naozaj výnimočné. Kým minuloročné sviatky trávili u Middletonovcov a kráľovská rodina sa musela zaobísť bez nich, teraz si malý George a Charlotte užijú pravé kráľovské Vianoce, so všetkým čo k tomu patrí.

 

A keďže najmladší členovia kráľovskej rodiny už začínajú oveľa viac toto obdobie vnímať, nakoľko sú už starší, sama kráľovná sa Vianoc nevie dočkať. Nebude chýbať dokonalý vianočný stromček, kopec skvelého jedla a najmä kráľovniných obľúbených spoločenských hier. 

Tieto Vianoce však budú opäť o niečo výnimočnejšie. Rodina sa totiž zúčastní vianočných slávností  v Sandringhame, spoločne s kráľovnou. Malý George už teraz netrpezlivo vyzerá Santa Clausa a poprosil ho o jedinú vec. Policajné autíčko. Rozkošná Charlotte zase túži po bábike.

Avšak teraz budú musieť rodičia darčeky skryť nejako šikovnejšie ako minulý rok. Vtedy princ William priznal, že nezbedný George našiel darčeky oveľa skôr, ako ich stihli dať pod vianočný stromček.

- Najčítanejšie -