Najelegantnejší pár Hollywoodu: Takéto rady majú pre všetkých, ktorí sa majú vo dvojici zúčastniť spoločenskej akcie

V prípade Olivie Palermo a Johannesa Huebla sa spája elegancia s leskom luxusu. Tento mladý pár to spoločne ťahá už nejaký ten rok a našli sa nielen po stránke osobnostné, ale aj štýlovej. Pozrite sa, aké rady si pripravili pre všetkých, ktorých čaká spoločné podujatie vo dvojici.

Známa dvojica presne vie, ako na módu, ktorá sa nosí do spoločnosti

Známa dvojica presne vie, ako na módu, ktorá sa nosí do spoločnosti

Zdroj: instagram.com/johanneshueb

Podnikateľka Olivia Palermo je v móde ako doma. Cez svoj blog, ale i návštevu všetkých veľkých spoločenských akcií, prezrádza ľuďom, o čom je súčasná móda, drží sa však jednej zásady. Olivia je proste dáma. Nosí šaty i sukne, kombinuje ich s podpätkami a udržiava si status elegancie. Inak tomu nie je ani v prípade jej partnera. Johannes Huebl je modelom, ktorý sa vyžíva v mužskej elegancii. Na tieto triky obaja nedajú dopustiť, keď sa majú vybrať na spoločnú akciu. A verte, tých veru nie je málo.

Prečítajte si tiež: Najkrajšie svadobné šaty slávnych hviezd: Pozrite si, s ktorou celebritou máte podobnú postavu či vkus

Kombinujte v maličkostiach

Začnime neformálnosťou, ktorá si však žiada určitú dávku štýlu. Keď si Olivia vyberá šaty, ráta s tým, že jej partner bude ladiť aspoň v malom. Dôležitý základ je však nevychádzať z dress codu. Ak je akcia voľnejšia, teda Johannes nemusí mať v obleku kravatu, malý farebný akcent dodajú partnerovmu outfitu práve v podobe vreckovky náprstnom vrecku. Dvojica dokáže pekne zladiť aj svoje šperky. Mužské hodinky a ženské prstene, či dokonca Oliviina kabelka, sú v harmónii a módnom súlade.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Johannes Huebl (@johanneshuebl),

Aj ležérnosť má svoje zásady

Olivia Palermo si síce potrpí na krásne ženské šaty a sukne, nevyhýba sa ani nohaviciam. Do spoločnosti si však k nim vyberá vysoké topánky, najlepšie také, ktoré majú na sebe ešte špeciálnu ozdobu. Nechcete sa predsa stratiť v módnej nude. Johannes zasa mužom odkazuje, že je na čase začať kombinovať farby. Keď je Olivia celá v čiernom, vie sa vyhrať s farbami on. Vytvoria tak harmóniu, aj keď ju tu možno nevidíte na prvý pohľad. Jednotný tón si Johannes necháva na topánkach, kravate i doplnkoch v podobe vreckovky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating style last night with my handsome German.

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Palermo (@oliviapalermo),

Mohlo by vás zaujímať: Bella Hadid slávnou dvojičkou tejto ženy: Spoznávate jej črty v tvári bývalej prvej dámy Francúzska?

Materiálový mix spraví z čiernej novú farbu

V podaní tejto sviežej dvojice vyzerá skvelo naozaj každý módny kúsok. Veľké akcie si pár užíva naplno, miluje spoločnosť a kvalitné oblečenie. Príjemnou zmenou od klasického čierneho obleku a malých čiernych šiat pre ženu je práve zmes materiálov a hra s ich kombinovaním. Na mužskom saku sa bude pekne vynímať zamat, Olivia zasa preferuje padavé materiály na sukni a kúsok zimnej kožušiny na rukávoch. Dvojica je takto dokonale zladená, celá v čiernom, nepôsobí však vôbec nudne!

Foto:
instagram.com/johanneshueb, instagram.com/oliviapalermo, Profimedia, SITA
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba