Presunúť na hlavný obsah

Najelegantnejší pár Hollywoodu: Takéto rady majú pre všetkých, ktorí sa majú vo dvojici zúčastniť spoločenskej akcie

Zahraničné celebrity

V prípade Olivie Palermo a Johannesa Huebla sa spája elegancia s leskom luxusu. Tento mladý pár to spoločne ťahá už nejaký ten rok a našli sa nielen po stránke osobnostné, ale aj štýlovej. Pozrite sa, aké rady si pripravili pre všetkých, ktorých čaká spoločné podujatie vo dvojici.

Podnikateľka Olivia Palermo je v móde ako doma. Cez svoj blog, ale i návštevu všetkých veľkých spoločenských akcií, prezrádza ľuďom, o čom je súčasná móda, drží sa však jednej zásady. Olivia je proste dáma. Nosí šaty i sukne, kombinuje ich s podpätkami a udržiava si status elegancie. Inak tomu nie je ani v prípade jej partnera. Johannes Huebl je modelom, ktorý sa vyžíva v mužskej elegancii. Na tieto triky obaja nedajú dopustiť, keď sa majú vybrať na spoločnú akciu. A verte, tých veru nie je málo.

Prečítajte si tiež: Najkrajšie svadobné šaty slávnych hviezd: Pozrite si, s ktorou celebritou máte podobnú postavu či vkus

Kombinujte v maličkostiach

Začnime neformálnosťou, ktorá si však žiada určitú dávku štýlu. Keď si Olivia vyberá šaty, ráta s tým, že jej partner bude ladiť aspoň v malom. Dôležitý základ je však nevychádzať z dress codu. Ak je akcia voľnejšia, teda Johannes nemusí mať v obleku kravatu, malý farebný akcent dodajú partnerovmu outfitu práve v podobe vreckovky náprstnom vrecku. Dvojica dokáže pekne zladiť aj svoje šperky. Mužské hodinky a ženské prstene, či dokonca Oliviina kabelka, sú v harmónii a módnom súlade.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Johannes Huebl (@johanneshuebl),

Aj ležérnosť má svoje zásady

Olivia Palermo si síce potrpí na krásne ženské šaty a sukne, nevyhýba sa ani nohaviciam. Do spoločnosti si však k nim vyberá vysoké topánky, najlepšie také, ktoré majú na sebe ešte špeciálnu ozdobu. Nechcete sa predsa stratiť v módnej nude. Johannes zasa mužom odkazuje, že je na čase začať kombinovať farby. Keď je Olivia celá v čiernom, vie sa vyhrať s farbami on. Vytvoria tak harmóniu, aj keď ju tu možno nevidíte na prvý pohľad. Jednotný tón si Johannes necháva na topánkach, kravate i doplnkoch v podobe vreckovky.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating style last night with my handsome German.

Príspevok, ktorý zdieľa Olivia Palermo (@oliviapalermo),

Mohlo by vás zaujímať: Bella Hadid slávnou dvojičkou tejto ženy: Spoznávate jej črty v tvári bývalej prvej dámy Francúzska?

Materiálový mix spraví z čiernej novú farbu

V podaní tejto sviežej dvojice vyzerá skvelo naozaj každý módny kúsok. Veľké akcie si pár užíva naplno, miluje spoločnosť a kvalitné oblečenie. Príjemnou zmenou od klasického čierneho obleku a malých čiernych šiat pre ženu je práve zmes materiálov a hra s ich kombinovaním. Na mužskom saku sa bude pekne vynímať zamat, Olivia zasa preferuje padavé materiály na sukni a kúsok zimnej kožušiny na rukávoch. Dvojica je takto dokonale zladená, celá v čiernom, nepôsobí však vôbec nudne!

- Najčítanejšie -