Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Zahraničné celebrity

Šaty s vreckami sú perfektným vynálezom módnych návrhárov a vojvodkyňa Meghan to zaiste vie, preto ich tak s obľubou nosí.

Pred pár dňami predviedla počas ich prvej spoločnej zahraničnej cesty s manželom Harrym biele smokingové šaty bez rukávov. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nemala počas celej návštevy ruku vo vrecku. 

Čo na to odborníci?

Ako uvádza Cosmopolitan, odborník na kráľovskú etiketu dvíha varovný prst. Aj keď je ruka vo vrecku pre Meghan prirodzená, určite nie je vhodná počas oficiálnych návštev či už doma vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek v zahraničí. Ruky vo vreckách sú až príliš neformálne a cez hranicu únosnosti.

Inak to vidí odborníčka na reč tela Judi James: Klasickým dôvodom tohto veľmi bežného gesta je to, že signalizuje bezprostrednú túžbu skryť sa, najmä keď sú ruky vložené hlboko do vreciek, povedala. Dodala, že aj princ Charles, princ Harry a dokonca aj princ George majú tendenciu vkladať ruky do vreciek. Meghan je však jediná kráľovská žena, ktorá to robí. Ďalšou možnosťou môže byť neistota: Pomáha tiež prekonať bežný problém, ktorým trpí väčšina z nás, keď netušíme, čo robiť s rukami, keď sa na nás ľudia pozerajú, dodáva odborníčka na reč tela.

Prečítajte si tiež: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Pravda však nemusí byť ani v jednom tomto tvrdení. Pri pohľade na Meghanine šaty, ktoré vyzerajú veľmi pohodlne sa pravdepodobne iba trošku pozabudla. 

Prvá zahraničná cesta manželov

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa prednedávnom vybrali na ich prvú zahraničnú cestu. 16 dní navštevujú miesta po Austrálii a Pacifiku. Boli už napríklad v Sydney, na Novom Zélande, ostrove Fidži a Tonga. V rámci svojho oficiálneho turné dostali od zástupcov krajín množstvo darov ako sladkosti, bio zeleninu či rugbyový dres s nápisom "Baby Sussex"  Guvernér Austrálie Peter Cosgroveim im venoval typické chlpaté kapce pre bábätko a plyšovú samicu klokana s mláďaťom vo vaku. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe