Presunúť na hlavný obsah

Multifunkčné SOS balzamy, ktoré zachránia popraskanú pokožku: Tieto druhy sa nebojte použiť na pery i na ruky

Krása

Chladnejšie dni prichádzajú automaticky i s popraskanou pokožkou, ktorá je náchylnejšia na nepríjemné začervenanie. Značky preto prišli s malými kozmetickými zázrakmi, ktoré môžu pomôcť hneď viacerým častiam vášho tela. Volajte SOS a budete nimi vypočutá!

Záchrana pre ruky i pery

Jemná, o oleje obohatená, textúra sa spája v jedinečných produktoch, ktoré majú síce aktívne zloženie avšak nemastia. Dokážu plnohodnotne pôsobiť ako bariéra proti chladu, ktorá sa postará o vašu hodvábnu a jemnú pokožku. 

Mohlo by vás zaujímať: Majte dlhé mihalnice, o akých ste vždy snívali: Toto je pohľad, ktorým obmäkčíte každého okoloidúceho

Hĺbková hydratácia

Žiarivú pleť vám dodá iba kvalitná starostlivosť, ktorá nikdy nevychádza z módy. Na pleti bude ľahká avšak bude pôsobiť do hĺbky a tak nechá žiariť nielen váš denný make up. Len na zdravej pleti môže ukázať akékoľvek jej skrášlenie.

Malé a praktické balenie

Na SOS balzamoch je úžasná práve ich variabilita a ľahkosť. Môžete ich mať pohodlne v kabelke a vytiahnuť ak budete cítiť už prvotné napnutie pokožky. Produkt jemne vmasírujte do pokožky rúk i jemných pier.

Komfort pre dlhotrvajúcu sviežosť

Produkt, ktorý jasne pomôže a hneď zacelí popraskanie je aj aktívna maska na tvár. Jej charakter je vláčny a zloženie bohaté na minerály a olej z ovocia, ktorý poskytuje hebkosť a výživu. Vašej pleti bude stačiť 20 minút na úplne znovuzrodenie.

Prečítajte si tiež: Profesionálne spreje na zafixovanie vášho make-upu: Udržia vašu pleť sviežu aj popri nástrahám počasia

Zloženie s vitamínmi, ktoré chránia

Podstata kvalitného produktu je práve v jeho zložkách, ktoré by mali mať tendenciu pleť obohacovať. Maslo je vláčne a perfektne sa vpije, doplnené provitamíny zabezpečia regeneráciu. Vaše pery i ruky sa vám poďakujú už po prvom použití.

- Najčítanejšie -