VIDEO: Zdokonaľte svoj vzhľad obočia a tvarujte ho podľa typu tváre: Postupujte podľa týchto rád!

Ženské obočie si získalo popularitu, stále k nemu však ženy nepristupujú dostatočne zodpovedne. Jeho úprava by mala byť prispôsobená presne veľkosti vašej tváre. Takto vám to radí robiť slovenská make-up artistka Zuzana Šutjaková.

Úprava vášho obočia by mala byť presne prispôsobená potrebám vašej tváre

Úprava vášho obočia by mala byť presne prispôsobená potrebám vašej tváre

Zdroj: Profimedia

Tvarované a plné obočie je váženou strechou vašej tváre. Rámuje ju, dodáva jej vážnosť a práve preto by ste hlavne mali dbať na jeho požadovaný tvar. Nie je to však jednoduchá úloha. Šikovnými trikmi od make-up artistky Zuzany Šutjakovej sa však dostanete k dokonalosti, ktorá pristane vašej tvári. 

Prečítajte si tiež: Zbavte sa mastných vlasov prírodnou cestou: Doprajte im späť objem a prirodzený lesk

FEMINITY TV: Pozrite sa, ako na správnu úpravu vášho obočia. Poradí vám skúsená make-up artistka Zuzana Šutjaková

Premerajte si svoju tvár

Každej žene pristane niečo iné. Je v poriadku ak má žena obočie klenuté inak ako je trend. Trendy v tejto oblasti totiž nemajú dlhú trvácnosť, je dôležité približovať sa k potenciálu, ktorý nám ponúka vlastná tvár. „Sú ťahy, ktoré žene dopomôžu aby vedela, kde má jej obočie začať a kde skončiť,“ prízvukuje skúsená make-up artistka. Štetec pri tomto meraní prikladajte ku koreňu vášho nosa. Obočie by malo mať stred nad vašou dúhovkou, končiť by sa malo za koncom vášho oka. 

Mohlo by vás zaujímať: Multifunkčné SOS balzamy, ktoré zachránia popraskanú pokožku: Tieto druhy sa nebojte použiť na pery i na ruky

Pozor aj na farebnosť 

Síce je obočie veľmi výrazným kusom tváre, nemalo by byť v protiklade so ženskou prirodzenosťou. „Obočie by nemalo byť príliš výrazné, tým myslím intenzitu farby. Neodporúčam žiadne čierne ceruzky, držíme sa prirodzenej farby, teda aj farby našich vlasov.“ Nie je však vylúčené, aby blondínka mala obočie tmavšie, dôležité je nanášať produkt jemne a pracovať s jeho rozložením. 

Foto:
Profimedia, instagram.com/zuzanasutjak, Martin Bublavý, Make-up Studio, L'oreal, Anastasia Beverlly Hills, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba