Presunúť na hlavný obsah

Oživte svoje pery týmito farbami: Práve takéto odtiene si získali obdobie Vianoc 2018, pozrite sa na ich lesk

Krása

Rúž či lesk pohodlne schováte aj do tej najmenšie kabelôčky, takže ho môžete mať neustále pri sebe. Výber jeho správnej farby a textúry dokáže rozžiariť vašu pleť a dodať vám lesk v očiach, ktorý si toto obdobie priam pýta.

Malý ombré efekt

Vyhrať sa môžete s rôznymi farbami, ktoré sú dostupné v praktických paletkách. Tak máte pokryté sviatočné pery na všetky dni osláv. Sú taktiež veľmi vhodné na vytváranie malého ombré efektu na vašich perách. Aplikujte kúsok tmavšej farby do vnútra úst a očakávajte zázračné zväčšenie pier.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Hodvábnu pleť krásnych Aziatiek môžete mať aj vy: Saho rituál je kódom k večnej mladosti

Hlboká farba

Povesť úspešnej ženy si uchováte ak svoje pery premeníte na ústa dračice. Tmavá červená, ktorá sa ťahá až do sýtej bordovej dám dodá očakávanú dramatickosť a automaticky prebiely vaše zuby.

Vášeň v červenej

Tradičnou vianočnou farbou je bezpochyby červená. Môžete si ju pár ťahmi preniesť aj na svoje ústa a určite neurobíte zle. Predstavuje spomienky na toto najkrajšie obdobie v roku, ale aj vášeň a dravosť- ženské sebavedomie z nej priam srší.

Lesk v jemnom nádychu

Samozrejme počas sviatkov sa nemusíte striktne držať iba odleskov červenej. Jej odtiene sú síce stále populárne, ten istý wau efekt vám však zabezpečí aj ružový lesk. Pery, na ktoré je nanesený práve žiarivý produkt pôsobia šťavnato a zdravo.

Ako bábika

Vyhraté máte ak na pery použijete jemnú ružovú farbu. Dodá vám na nežnosti a dievčenskom výzore, ktorý si počas Vianoc s rodinou nesmierne užijete. 

Mohlo by vás zaujímať: Top farby na vlasy na rok 2019 podľa módnych domov: Dominovať bude prirodzenosť

- Najčítanejšie -