Presunúť na hlavný obsah

Top farby na vlasy na rok 2019 podľa módnych domov: Dominovať bude prirodzenosť

Krása

Rok 2019 sa bude niesť v znamení natural looku. Preferovať sa budú jemné zosvetlenia, prirodzená farba, ale aj sýtejšia jantárová, medená či červenohnedá.

Tlmená červená

Ak patríte medzi ženy, ktoré sa neboja experimentovať, potom je toto niečo pre vás. Tlmenejšie odtiene vášnivej červenej a červenohnedej budú na výslní, avšak v prirodzenejších a mäkších variantoch. Aj celebrity ako Julianne Moore či Amy Adams patria medzi fanúšičky červenej hrivy. 

Mliečna čokoláda

Ani brunetky sa tento rok nebudú nudiť. Počas ďalšieho roka sa budú objavovať rôzne odtiene mliečnej čokolády. Za príklad môžeme uviesť modelku Taylor Hill. Ide o svetlo hnedú farbu, ktorá je na vlasoch vyladená podobnými odtieňmi po celej dĺžke. 

Prečítajte si: Rastú vám pomaly vlasy? Maska z tejto ingrediencie robí zázraky na počkanie

Tmavé korienky

Tmavšie korienky hlásia comeback, aj keď v príjemnejšej verzii bez výrazného skoku. Tmavšie vlasy pri pokožke hlavy vyzrejú pekne vtedy, keď postupným ombré efektom prejdú do svetlejšej farby, ktorú máte na zvyšku vlasov.

Pôvodná farba

Vaša prirodzená farba má viacero výhod. Vlasy nemusíte farbiť, tým pádom sa neničia, nemáte problém s odrastaním vlasov a ušetríte množstvo peňazí u kaderníka. Samozrejme vaša prirodzená farba vám pravdepodobne aj najviac svedčí. Okrem toho sa v lete slnko postará o pekné slnkom pobozkané pramene, takže malá zmena prebehne prirodzeným spôsobom aj na nefarbených vlasoch.

Mohlo by vás zaujímať: Zbavte sa mastných vlasov prírodnou cestou: Doprajte im späť objem a prirodzený lesk

Medené vlasy

Odborníci predpovedajú na ďalší rok odtiene jantárovej, medenej s nádychom až do oranžovej. Vítane sú aj kombinácie so zosvetleniami či tmavšími korienkami. 

 

- Najčítanejšie -