Presunúť na hlavný obsah

Make-upy, ktoré vykúzlia tú najkrajšiu pleť: Tieto patria medzi našich overených favoritov aj v roku 2019

Krása

Zjednotená pleť je presne to, čo v tomto chladnom období oceníte. Dopomôcť vám k tomu môžu overené make-up vychytávky, ktoré dodajú do vášho looku polárnu iskru i novinky, na ktoré sa môžete tešiť.

Molekula kyslíku vás dovedie ku krásnej pleti

Vysoká pigmentácia make-upu Infaillible L'Oréal Paris spoľahlivo prekryje všetky nedokonalosti po dobu 24 hodín. Nová technológia založená na molekulách kyslíku zabezpečí, že pleť nie je zasypaná nánosmi a môže dýchať. Pleť je zároveň hydratovaná.

Inšpirujte sa: Lesklé pery, ktoré budú pôsobiť šťavnato a luxusne zároveň: Tieto produkty noste so sebou v kabelke

Tajná zbraň pre okamžitý matný vzhľad 

Ikonický rad Dior Forever prechádza významnou renováciou. Matný vzhľad Dior Forever vám zabezpečí plynulý prechod a zároveň prirodzený vzhľad. Postupne na prelome zimy a jari môžete siahnuť aj po druhom variante - Dior Forever Skin Glow, ktorý pleť dokonale rozžiari.

Získajte pôvab polárnej ženy

Fenomén krásne rozžiarenej pleti polárnych žien, ktoré si nesú so sebou pôvab. Púder Gosh Copenhagen Effect Powder si môžete tiež aplikovať ako tiene na oči alebo rozjasňovač. Tónovať môžete do transparentného efektu a pritom si stále zachováte iskru.

Zjednotí farebný tón pleti

Chanel Les Beiges zjednotí farebný tón pleti a má výborné krycie vlastnosti. Nevytvára žiadny hrubý film na tvári, práve naopak. Jeho ľahkosť bytia si vás získa už na prvý dojem, nehovoriac o vôni, ktorou disponuje. Jednoducho ikona.

Sledujte FEMINITY TV: VIDEO: Zdokonaľte svoj vzhľad obočia a tvarujte ho podľa typu tváre: Postupujte podľa týchto rád

Prirodzený 3D kontúrovací pigement

Ľahký tekutý make-up  v hubke Shiseido Skin Cushion Compact vklepete na miesta podľa toho, či chcete rozjasniť pleť alebo kontúrovať. Prirodzený 3D kontúrovací pigment je obsiahnutý v kombinácii jemnej žltej a ružovej, ktoré vytvárajú prirodzený kontrast pleti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe