Presunúť na hlavný obsah

Pripravte sa na vianočný večierok a zažiarte: Máme pre vás rozjasňovače, vďaka ktorým budete hviezdou večera!

Krása

Vianočný večierok odkrýva úplne inú osobnosť vašich kolegov či klientov. Pripravte sa preto dôkladne, prezradíme vám, že tajomstvo sa ukrýva v rozjasnení pleti.

Paleta telových odtieňov, broskyňových tónov či ružová stopa v podobe zvýraznenia lícnych kostí. Majte na pamäti, že okrem prirodzenosti sa nosí aj lesk. Beauty novinky v tejto oblasti preto nenechali na seba dlho čakať a predstavujú to najlepšie z krémových textúr, nenásilne ligotavých odleskov či ženskej zbrane v podobe ostro červenej na perách. 

Prečítajte si: Laky na nechty, ktoré sú v súlade s módnymi trendmi: Tieto farby pritiahnu pozornosť na vaše ruky

Vzácna zbraň pre zvádzanie

Paleta očných tieňov Dior 5 Couleurs je obľúbená práve vďaka krémovej a vysoko koncentrovanej textúre. Vzácna zbraň na zvádzanie okolia. Jej diabolské zámery v kombinácii s nevinnou ženskosťou vynárajú pocit tajomnosti. Koncentrácia je taká vysoká, že stačí malý dotyk pri aplikovaní prstami a žiadaný efekt je zaručený.

Pleť, ktorá odhalí vašu jedinečnú krásu

Paleta hodvábnych purpurových farieb rozžiari pleť a to vďaka tajomstvu Koishimaru Silk. Neskonalá sofistikovanosť v podobe tvárenky Sensai Blooming Blush ponúka dve fázy. Odtieň ružovkastej alebo broskyňovej a bieleho púdru, ktorý je na zvýraznenie žiari v oblasti nad lícami. Vyzdvihne neuansu farieb.

Vzorec ultra matného vzhľadu

Extrémne matný rúž, ktorý nevysušuje. Chanel Rouge Allure Velvet Extrême je kombináciou prírodného ryžového prášku a jedinečného antioxidačného komplexu. Obsahuje výťažky matcha zeleného čaju, sladkého mandľového oleja, sappanového dreva a vitamínu E. Je to zároveň vzorec ultra matného vzhľadu s dlho trvácnym efektom.

Úplne nová textúra na báze vody pôsobí ľahko ako pierko

Rozjasňovač na tvár Yves Saint Laurent Couture Highlighter bol vytvorený na báze vody a vďaka tomu pôsobí na pleti ľahko a splynie s ňou. Môžete ho aplikovať na sucho, alebo aj na mokro, vtedy je farba o čosi výraznejšia. Nanášajte priamo na dané miesto, najlepšie tak urobíte prstami. 

Zmes multi-dimenzionálnych perál 

Zmes multi-dimenzionálnych perál Aura Dew od Shiseido vytvára jasný, prirodzený a rozžiarený efekt na tvári. Jemné a trblietavé perly vydržia na pleti neuveriteľných dvanásť hodín. Môžete ich aplikovať na tvár, oči a pery. Kozmický efekt je inšpirovaný nebeskými efektami a technológiou svetla. Nechajte vyniknúť svoju auru a zapadnite do kolektívu ako hviezda večera.

Inšpirujte sa: Majte dlhé mihalnice, o akých ste vždy snívali: Toto je pohľad, ktorým obmäkčíte každého okoloidúceho

- Najčítanejšie -