Presunúť na hlavný obsah

Vlasové štýly, ktoré už radšej nenoste: Tieto sú OUT, nahradia ich nové svieže varianty

Krása

Každá sezóna so sebou nesie aj nával nových a sviežich trendov. Tie, ktoré sa týkajú vlasov sú počas jari veľmi populárne. Dámy, ak máte chuť experimentovať so svojím účesom, teraz je tá správna chvíľa nechať sa inšpirovať.

Iba na bok, žiadna rovná ofina

Dôraz na prirodzenú štruktúru vašich vlasov je veľmi dôležitý. Zbohom hovoríme rovným ofinám, ktoré sa nasledujúcu sezónu budú prezentovať stále menej a menej. Na rade je náznak ofín, ktoré sa budú odčleňovať z vašich dlhších vlasov, budú pôsobiť prirodzene, uhladeno a hlavne nebudú potrebovať neustále zastrihávanie.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mačacie líčenie dodá vášmu pohľadu drámu: Linka sa hodí každej žene, takto postupujte pri jej maľovaní

Stop žehleniu, radšej fúkanie ako od kaderníka

Ak je reč o prirodzenosti, nedá sa lepšie vyjadriť ako jednoduchým prefúkaním vlasov, ktoré získajú efekt ako od kaderníka. Po anglicky „blow dry“, po česky „fúkaná“ sa postará o jedinečný vzhľad vlasov, pozdvihne ich pri koreni a nechá ladne stpustiť až na vaše plecia. Svoje nie preto povedzte kulmovaniu so žehličkou či klasickou horúcou kulmou, na čase je používať okrúhly hrebeň s prírodnými štetinkami a veľký fén. 

Zbohom jednoduchosť! 

Jedným z najsilnejších trendov, ktorý sa pomaly ale isto derie na povrch, je práve obdivovanie účesov dospelých žien, ktoré sú dozdobené najrôznejšími doplnkami. Práve tu platí „viac je jednoducho viac.“ Do vlasov sa budú vkladať sponky, veľké štipce, ale aj brošne, ktoré ozvláštnia každý účes a každý jeden outfit. Jednoduchosti v tomto prípade povedzte rázne nie.

Prečítajte si tiež: Vaša pokožka sa premení na pokožku bábätka: Tieto krémy sa oplatí mať vo svojej beauty poličke

Pleťte vlasy novodobo

Ak vám zavadzajú pri práci jemné pramienky vlasov, je veľmi vhodné ich zapliesť do malých vrkôčikov. Svoju hrivu môžete rozdeliť na niekoľko sekcií, hrubé vrkoče už totiž nie sú tým, čo bývali. Na rad prichádzajú komplikovanejšie spoje, ktoré sa nebojte uisťovať doplnkami v netradičných prevedeniach.

Smerom nahor bez použitia gumičky

Ak žena túžila vo vypnutom účese, počas minulých sezón si držal svoju vedúcu pozíciu práve klasický drdol. Jeho vytvorenie bolo omnoho jednoduchšie, ako tvorba jeho nástupcu. Počas módnej prehliadky predstavil Chanel nový spôsob vypínania vlasov. Je potrebné mať v rukách zručnosť, sponkami si však aj vy viete doma vytvoriť účes, ktorý sa bude ťahať do neba.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe