VIDEO: Mačacie líčenie dodá vášmu pohľadu drámu: Linka sa hodí každej žene, takto postupujte pri jej maľovaní

Neviete si rady, ako na dokonalú očnú linku? Máme pre Vás niekoľko typov, ako na to. Nechajte sa inšpirovať uznávanou make-up artistkou Veronikou Vargovou a podľa jej rád si jednoducho vyčarujte si na oku pôvabnú líniu, ktorá vám zvýrazní pohľad.

Nechajte sa inšpirovať uznávanou make-up artistkou Veronikou Vargovou a vytvorte si na oku pôvabnú linku raz- dva

Nechajte sa inšpirovať uznávanou make-up artistkou Veronikou Vargovou a vytvorte si na oku pôvabnú linku raz- dva

Zdroj: Profimedia

Linka na viečkach, pridá vášmu pohľadu na dramatickosti a oko automaticky predĺži. Na vytvorenie mačacích očí je potrebné myslieť aj na tvar svojich očí. Koniec linky treba kloniť tak, aby presne smeroval k zakončeniu našich mihalníc. Konce linky na oboch očiach by mali byť rovnaké, skúsená make- up artistka Veronika Vágnerová však ubezpečuje ženy, že tento úkon je hlavne o cviku. 

Mohlo by vás zaujímať: Šťavnaté tvárenky podľa odtieňa vašej pokožky: Vyskúšajte pridať pleti jas s hravými farbami

Nacvičte si svoj ťah

 „Najdôležitejšia je zručnosť, ale samozrejme dá sa naučiť,“ tvrdí make- up artistka Veronika Vágnerová. Pre uľahčenie aplikácie odporúča ženám používať práve tento typ produktu: „Treba používať gélovú alebo krémovú očnú linku a štetec, ktorý je skosený. Dlhý štetec, ktorým sa dá linka dobre aplikovať je vhodný a aj menej skúsené ženy.“ Linka vo fixke je vhodná pre pokročilejšie dámy, netreba sa jej však vyhýbať úplne, využiť ju môžete na jemné linky k vášmu make- upu. 

FEMINITY TV: Make- up artistka Veronika Vágnerová vám ukáže ako na dokonalú linku na zrvýraznenie vášho pohľadu

 

 

Takto postupujte pri jej kreslení

„Linku by sme mali ťahať od polky oka a smerovať ju smerom von. Vždy však musíme sledovať aký máme tvar oka. Každej žene ide linka, avšak treba ju vedieť nakresliť. Treba si určiť, čo ide práve mne,“ tento typ líčenia však Veronika odporúča na oči aplikovať iba raz za čas. Mačacie oči sú výrazné preto dokážu zmeniť tvar vášho oka a ľudia by si na vás v linke mohli veľmi zvyknúť.  

Prečítajte si tiež: Vaša pokožka sa premení na pokožku bábätka: Tieto krémy sa oplatí mať vo svojej beauty poličke

Nefunguje samostatne

„Veľmi dôležité je aby žena mala peknú pleťovku. To znamená, že si nenakreslím iba linku a idem do ulíc,“ upozorňuje make- up artistka Veronika na dôležitosť úpravy pleti, ktorú by sme mali vykonať ešte pred samotnou aplikáciou linky. „Keď už zvýrazňujem oko, vhodný make- up tam musí byť.“ Nezabúdajte ani na úpravu obočia. Oko by bez neho ostalo holé, nekompletné a pôsobilo by veľmi neprirodzene. 

Foto:
Profimedia, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba