Presunúť na hlavný obsah

Masky na tvár, ktoré vás zbavia odumretej pokožky: Účinné zložky vám zabezpečia jemnú pleť na počkanie

Krása

Maska na tvár je malým zázrakom, ktorý dokáže pomôcť vašej pleti k znovuzrodeniu. Jej pravidelnou aplikáciou dodáte pokožke potrebné vitamíny, zloženie masky je totiž koncentrované a jej starostlivosť naozaj intenzívna.

Prírodný poklad

Produkt, ktorý obsahuje med vo svojom zložení, obohacuje pokožku o vzácne antioxidanty a podporuje jej lesk. Príjemná textúra sa postará o hydratáciu, vypnutie a výživu. Vitamín B pomáha proti vysušovaniu pleti a aplikácia tejto masky bude pôžitkom pre všetky vaše zmysly. Krúživými pohybmi masku vmasírujte do pleti a užite si pritom aj jej príjemnú vôňu.

Mohlo by vás zaujímať: Vlasové štýly, ktoré už radšej nenoste: Tieto sú OUT, nahradia ich nové svieže varianty

Upokojenie pre jemnú pleť

Hydratačná maska s nechtíkom lekárskym má veľmi ľahkú textúru – jej gélové zloženie dopomáha k zjemneniu pleti a jej osvieženiu. Už do pár minút vie vaša pokožka vyzerať zdravšie, oddýchnutejšie a bez náznakov stresu. Jej aplikácia je jemne chladivá, dodáva vašej pleti pocit rovnováhy.

Zbohom nedokonalosti

Hĺbkovo čistiaca maska s prídavkom ílu vie účinne minimalizovať póry a pleť prirodzene osviežiť. Zadržiava vlhkosť, takže vaša pleť bude jemná na dotyk a hebká aj na pohľad. Jej unikátnou vlastnosťou je aj zaceľovanie rán, boj proti nedokonalostiam pleti a podpora tvorby kolagénu. 

Boj proti únave

Čajové listy nemusia byť určené iba na očistu vášho tela a vnútorný detox organizmus. Vďaka unikátnej technológií sa z nich dajú extrahovať všetky aktívne látky aj do podoby masky na tvár, ktorá sa bude bojovať proti starnutiu vašej pokožky. Jej rozjasňujúci komplex posilní pleť a zmaže z nej náznaky únavy.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Mačacie líčenie dodá vášmu pohľadu drámu: Linka sa hodí každej žene, takto postupujte pri jej maľovaní

Oddych aj pre vašu dušu 

Rituál „maskovania“ by mal mať v ženskej beauty rutine svoje vlastné osobité miesto. Nielen naša pleť potrebuje tento typ oddychu, ale aj naša myseľ. Maska, ktorá nesie názov Slow Down Time, presne vystihuje túto podstatu. Pokožka po nej zostane hebká ako zamat a zloženie s prírodnými zložkami sa postará o vnútornú výživu. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe