Presunúť na hlavný obsah

Trendy manikúra, ktorá aktuálne letí: Tieto farby lakov na nechty ľahko skombinujete s oblečením

Krása

Sú farby, ktoré nám evokujú sviežu a slnečnú jar. Už teraz prichádza ich sezóna. Lakujte si nechty trendy lakmi, práve tieto prerazili na módnych prehliadkach na sezónu jar/leto 2019.

Počas jari 2019 sa stretneme so starou známou paletou ženských farieb, o svojom vzostupe nás však presvedčí aj farba mora. Trendy v nechtovej kozmetike sú tak isto dôležité ako tie v móde samotnej. Veď viete, ako sa hovorí: „upravené ruky sú vizitkou ženy.“ Nechajte aj vy tie svoje žiariť v celej ich kráse.

Prečítajte si tiež: Očné tiene, ktoré podtrhnú farbu vašich očí: Dávajte pozor, aby ste si farbami nepridali zbytočne roky navyše

Nesmrteľná kombinácia

Ste fanúšičkou čierno-bieleho dua? Teraz ho môžete mať so sebou aj na svojich rukách. Nie, nebojte sa, na nechtoch môže vyzerať naozaj príjemne. Tvrdosť čiernej farby sa prejaví iba na vlnkách, ktoré prejdú vaše nechty a zanechajú na nich stopu hodnú maliara. Takýto trend priniesol na módu scénu módny dom Moschino. 

Nežná púdrová

Odtieň, ktorý získal hodnosť farby roka, sa na nechtoch uchýli k svojmu jemnejšiemu variantu. Korálová farba, ktorá už viac nie je oranžová, ani ružová, pripomína jemný púder a ženské pazúriky premení na stelesnenie romantickosti. Ich tvar pripomína mandľu, ktorá je ženskejšia ako kedykoľvek predtým.

Jarné pastelky

Nespútanú radosť prinesie vašim nechtom náznak farebnej rôznorodosti. Farbičky od výmyslu sveta sa budú skvieť na vašich rukách a vy máte jarnú náladu zaručenú. Takúto manikúru si vytvoríte raz-dva, stačí staviť na pastelové odtiene lakov, ktoré už dávno máte doma. 

More a závan lesa

Nechty pohltí odtieň, ktorý si ešte stále definuje svoje meno. Ako by ste vy opísali túto farbu? Svojou hĺbkou pripomína ten najtemnejší oceán, má však v sebe aj nádych zelenej farby, ktorá sa javí ako horská borovica. Na vašich rukách bude pôsobiť hravo, jej úspech je zaručený už teraz. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mačacie líčenie dodá vášmu pohľadu drámu: Linka sa hodí každej žene, takto postupujte pri jej maľovaní

Mliečna biela

Opačná časť spektra prináša aj nádych mliečnej farby, ktorú na nechty nanášajte iba v podobe jednej vrstvy. Tak odhalíte textúru svojich nechtov a spoľahnete sa na prirodzenosť, ktorá je vo svojej podstate úplne najkrajšia.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe