Presunúť na hlavný obsah

Očné tiene, ktoré podtrhnú farbu vašich očí: Dávajte pozor, aby ste si farbami nepridali zbytočne roky navyše

Krása

Naše oči si žiadajú poriadnu dávku jarnej farby. Nebojte sa, v našom výbere sa nájde niečo naozaj pre každú jednu z vás. Jar 2019 bude svieža, plná lákavých odtieňov a v neposlednom rade lesklá.

Jemná láska

Po zime si oči žiadajú hlavne prežiarenie a nič nepokazíte neutrálnymi odtieňmi. Vaša pleť by mala pôsobiť ako jemne ošľahnutá prvými lúčmi slnka a oči by mali zo seba vyžarovať romantiku a jarné očarenie. V takom prípade kombinujte iba jemný bledý štýl smokey eyes, ktorý viete podtrhnúť ružovou farbou v jej najjemnejšom variante. 

Prečítajte si tiež: Masky na tvár, ktoré vás zbavia odumretej pokožky: Účinné zložky vám zabezpečia jemnú pleť na počkanie

Výrazné farby kombinujte s nude pleťou

Farebné oblečenie má v jarnom šatníku svoje vlastné špecifické miesto. Láka nás, vzbudzuje v nás pozornosť, hravosť i pozitívnu náladu. Svoje telo oblečte preto do jasných farieb, populárne sú túto sezónu práve teplé odtiene – červená, ružová, oranžová – a svoje oči oblečte do lesku nude farieb. 

Svieža fialová

Fialová bola síce pokladaná za farbu roka 2018, jej náznak sa však z beauty sveta nevytratil. Ženskému oku pridáva na jemnosti, je sofistikovaná a čo je najlepšie, hodí sa tak ženám s hnedými očami, ako aj tým s belasými. Môže sa jemne prelínať do odtieňov tlmenej ružovej a zažiariť tak naplno.

Náznak lesku s farbou roka

Korálová ovládla prehliadkové móla. Ak ju však nechcete prenášať na svoje oblečenie, držte sa jej na svojej pleti. Jemne sa vie prelínať z líc a zasahovať aj ženské viečka. Ladí so zlatou, ktorá po zime na ženskej tvári vytvorí dojem zdravia, ktoré je oveľa dôležitejšie, ako čokoľvek iné. 

Mohlo by vás zaujímať: Vaša pokožka sa premení na pokožku bábätka: Tieto krémy sa oplatí mať vo svojej beauty poličke

Príliv tepla

Značka Rodarte si počas sezóny jar 2019 vybudovala sľubnú a hlavne farbenú budúcnosť. Modelky niesli na perách ružovú, žltú a očiam dominovala tyrkysová farba, ktorá pohltí svojim temperamentom aj vás. Nebojte sa výraznosti a prispôsobte sa farebnosti tejto sezóny aj vy. Aplikácia farebných produktov je teraz viac ako jednoduchá. 

- Najčítanejšie -