Presunúť na hlavný obsah

Najnovšie trendy v líčení patria trblietavým odleskom: Zažiarte pomocou týchto horúcich noviniek!

Krása

Novinky v líčení udali jasné pravidlá krásy a my sme nadšené! Trblietky, flitre, metalické odlesky a rozjasňujúce púdre. To všetko je len malým zlomkom toho, čo vám táto nová sezóna prinesie.

Zažiarte pomocou správne zvolených kozmetických produktov a nechajte sa unášať pocitom dokonalého momentu. Rozžiarená pleť, prejasnené kontúry tváre, filtrovaný dotyk či šťavnaté pery... Trendy v oblasti krásy a líčenia sa budú uberať trblietavým smerom a vy si tento nový štýl zaručene obľúbite. Veď, ktorá žena nemiluje trblietavé a filtrované detaily, ktoré nejde prehliadnuť?!

Prečítajte si aj: Modrá linka na očiach ako jarný trend: Naučíme vás, ako si urobiť linku v tomto krásnom odtieni

Metalické flitre

Medzi najnovšie trendy v dekoratívnej kozmetike patria filtrované produkty, ktoré sú nielen odvážnou ale aj veľmi originálnou zmenou v štýle líčenia, na ktorý sme boli zvyknuté doteraz. Zmena je však život a my sa nevieme dočkať, kedy tieto metalické flitre vyskúšame na vlastnej koži.

Rozjasňujúci púder

Počuli ste už o spojení rozjasňujúceho púdru na tvár? Namiesto matného efektu, bude vaša pleť pôsobiť zjednotene, ale zároveň rozjasnene a vaša pleť bude takpovediac žiariť. S touto novinkou prišiel na trh famózny Chanel a nám sa toto jedinečné prepojenie naozaj páči. Vaša pleť sa okamžite rozžiari!

Žiarivý lesk na pery

Ďokonalé šťavnaté a plné pery, ktorým nechýba štipka magických trblietok. Žiarivý lesk na pery vám dodá nielen pocit sebavedomia, ale aj iskru, ktorej nebude vedieť odolať žiaden muž. Pripravte sa na obdivné pohľady a zázračnú auru, ktorú okolo seba budete šíriť. Toto malé tajomstvo majte stále vo svojej kabelke.

Rozjasňujúci tónujúci krém

Rozjasňujúci tónovací krém spĺňa presne to, čo by mal tento produkt mať. Nielenže vašu pleť krásne vytónuje, ale zároveň jej dodá žiarivý a lesklý vzhľad, ktorý pôsobí veľmi zdravo a oddýchnuto. Ak túžite po mladistvom vzhľade bezchybnej pleti, tento krém bude pre vás ako stvorený. 

Mohlo by vás zaujímať: Podkladové bázy pre dokonalo hladkú pleť: Nezabudnite na tento krok pred nanášaním make-upu!

Trblietavý očný tieň

Oči sú bránou do duše a pohľad môže zmeniť naozaj veľa. Nenechajte preto nič na náhodu a nalíčte svoje oči v štýle najhorúcejších noviniek. Siahnite po palete očných tieňov s jemnými trblietkami, ktoré prejasnia váš pohľad a dodajú mú nezameniteľnú iskru. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe