Presunúť na hlavný obsah

Zázračné séra, ktoré dodajú vašej pleti potrebnú energiu: Rozjasnite sa pomocou týchto beauty elixírov!

Krása

Mdlá a unavená pleť po zime potrebuje okamžitý refreš a energiu. Prostredníctvom kozmetických zázrakov jej dokážete vstrebať dôležité vitamíny a živiny, ktoré si po náročnej zime vyžaduje. Prinášame vám preto prehľad tých najlepších sér, ktoré si zamilujete!

Jarná starostlivosť o pleť sa spája s detoxikáciou, obnovou, hydratáciou a ochranou pre vonkajšími vplyvmi. To všetko dokážu naše energizujúce a rozjasňujúce séra, vďaka ktorým bude vaša pleť dokonale rozžiarená a zdravá. Vyberte si ten správny pre vás a nechajte sa rozmaznávať!

Prečítajte si aj: Pleťové masky, ktoré by ste si mali dopriať predtým, než príde jar: Vaša pleť to nutne potrebuje

Minerálny Booster

Absolútnou novinkou od Vichy je tento minerálny Booster, ktorý pôsobí na pleť ako dokonalý zázrak. Gélová textúra a prírodné zloženie vytvárajú nezameniteľnú kombináciu, po ktorej bude vaša pleť neuveriteľne hladká a vypnutá. Vďaka výťažku z termálnej vody je vhodný aj pre citlivú pleť.

Zlaté sérum

Zoznámte sa so svätým grálom prírodných elixírov pre vašu pleť! Sérum Korres namiešané ručne vyberaným organickým šafránom, ktorý je cennejší ako zlato. Tento kozmetický zázrak funguje na opravu príznakov starnutia a taktiež si vie poradiť s kožnými nerovnosťami a problémami. 

Energické sérum

Ozdravujúce sérum od Lancome je akousi potrebnou dávkou energie pre unavenú pleť po zime. Toto sérum je vysoko hydratačné a vašu pleť detoxikuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi. Prírodné organické zloženie dodá vašej pokožke dôležité vitamíny a vy budete rozjasnené a oddýchnuté.

Antioxidanty

Sérum od Neutrogeny ja plné antioxidantov a vitamínov, ktoré naštartujú vašu pleť a dodajú jej život. Jeho zloženie je veľmi ľahké a a rýchlo sa vstrebáva do pokožky, navyše je vhodné aj pre pleť s jazvičkami či tmavými škvrnami, ktoré dokáže vyhladiť a eliminovať. Po pár týždňoch si všimnete jasnejšiu a hladšiu pleť.

Inšpirujte sa: Kozmetické zázraky s použitím morských rias: Tieto detoxikujú a rozžiaria vašu pleť po zime!

Žiarivý vzhľad

Najlepšie sérum pre unavenú pleť, ktoré ju dokáže nakopnúť a prinavrátiť jej energiu. V skutočnosti stačí len pár kvapiek a vaša suchá a mdlá pokožka okamžite získa žiarivý vzhľad. Dokáže hydratovať a bojovať proti príznakom starnutia, práve preto je považovaný za jeden z najlepších kozmetických zázrakov.

Pre zrelšiu pleť

Vďaka špičkovej technológii bojuje s hlbokými vráskami. Protivráskové reštrukturalizované sérum Rexaline X-Treme Booster má gélovú textúru a vďaka nej sa s ľahkosťou vpíja do pleti. Toto sérum je určené pre zrelú pleť. 

- Najčítanejšie -