Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie odtiene líceniek pre milovníčky prirodzenosti a krásy: Nechajte si poradiť!

Krása

Rady sa nechávate líčiť v štýle prirodzenosti a podčiarkujete tým svoju naturálnu krásu? Za jeden z najdôležitejších produktov pri tomto type líčenia považujeme práve lícenky, ktoré dodajú vašej pleti zdravý vzhľad

Je dôležité však myslieť nato, aby bol odtieň vašej lícenky kompatibilný s tónom vašej pleti či farbou vašich vlasov. Prinášame vám preto rýchly návod, vďaka ktorému sa naučíte, aký typ farby na líčka sa hodí práve vám. Inšpirujte sa a nechajte sa unášať pocitom krásy a maximálnej prirodzenosti!

Prečítajte si aj: Postarajte sa o to, aby vaša pleť s príchodom jari žiarila: Týchto 5 trikov vám v tom pomôže

Zdravý vzhľad

Zdravý a rozžiarený vzhľad docielite lícenkou s nádychom jemnej višňovej farby, ktorá dodá vašim líčkam veľmi prirodzený a krásny efekt. Tento odtieň sa hodí najmä brunetkám a ženám s tmavými očami, keďže spoločná kombinácia vytvára skvelú symbiózu.

Nežná krása

Pre všetky krehké blondínky s modrými očami tu máme skvelý trik! Zabudnite na ružové či červené odtiene púdreniek a stavte na jemný odtieň hnedej. Práve zemité a naturálne farby podčiarknu vašu prirodzenú krásu a dodajú vašej porcelánovej pleti ten správny dotyk.

Rozprávková snehulienka

Hnedé vlasy, tmavé oči a porcelánová pleť nám pripomína rozprávkovú snehulienku, ktorá sa okrem iného vyznačovala aj šťavnatými líčkami. Tie si ľahko vyčarujete pomocou správne zvoleného odtieňa vašej lícenky. Siahnite po zamatovo červenej a nanášajte ju nad lícne kosti.

Dotyk bronzu

Lícenky v spojení s bronzovými odtieňmi či jemnými trblietkami sa hodia rovnako blondínam ako aj brunetkám. Tento produkt by sme však volili radšej v letnom období, kedy je pleť krásne opálená a touto lícenkou ju len doladíte. Inšpirujte sa týmto trikom!

Bude vás zaujímať: Mikádo pre vlnité vlasy: Účes, ktorý patrí k veľmi populárnym a trendy lookom!

Broskyňový bozk

Pre všetky milovníčky prirodzenej krásy a naturálnosti tu máme tip, ktorým zaručene potešíme. Lícenky v broskyňových a ružovskastých odtieňoch sú skrátka najlepšou voľbou, v prípade, že si neviete dať rady. Táto farba sa totiž hodí ku každému odtieňu pleti aj vlasov.

- Najčítanejšie -