Presunúť na hlavný obsah

Farebné paletky, s ktorými dokážete omladiť svoj look: Narábajte s nimi opatrne a držte sa tohto hesla

Krása

Oživte svoju bežnú rutinu krásy a doprajte si závan jarných pastelových farieb, ktoré podtrhnú váš pohľad a pritom omladia. Svieži jarný vzhľad môžete dosiahnuť vďaka tým najkrajším paletkám!

Oslava jari s pastelovými farbami

Oslava jari prichádza s touto pastelovou paletkou s piatimi odtieňmi. Paletka, ktorá ponúka farbami s vysokou vernosťou  5 Couleurs Rising Stars Limited Edition Diorsnow 2019. Pastelové odtiene a odtiene na rozjasnenie pleti vytvárajú dokonalú súhru. Jednotlivé odtiene môžete miešať a dosiahnuť prirodzený, ale sofistikovaný vzhľad.

Nenechajte si ujsť: 7 najčastejších chýb pri líčení, ktorými si zbytočne ubližujete: Dopúšťate sa ich aj vy?

Maximálne dosiahnutie farby

Najmodernejšia inovácia na zvýšenie kreativity v líčení. Receptúra bola optimalizovaná tak, aby tiene dosiahli jemnú textúru, jednoduchú aplikáciu a maximálne dosiahnutie farby.  Chanel Les 4 Ombres, Cristal de Printemps, Pink inspiration.

Kráľovská krása hodná trónu

Paletky od Urban Decay patria medzi kráľovné a tentokrát prichádzajú š inšpiráciou prepojenou s Hry o tóny. Paletka Mother of Dragons s tromi rozjasňujúcimi odtieňmi Afterglow. Môžete ich aplikovať samostatne alebo vrstviť. Vydrží až 8 hodín, avšak nemusíte sa báť, nejde o žiadny hrubý nános. Textúra tejto paletky je ľahká a hebká.

Rovnomerné krytie a efekt druhej pokožky

Štyri krémovo-púdrové odtiene od Shiseido Essentialist Eye Palette dokážu vykúzliť na očiach, ale aj na tvári od matného vzhľadu cez perlový až po lesklý look. Extrémne príťažlivá formula pre efekt druhej pokožky dodá pleti energiu a vibe, pričom ju rozjasní a vďaka trendy technike líčenia vydrží úctyhodných 12 hodín.

Inšpirujte sa: Najkrajšie jarné kvetinové vône, ktoré zvýšia vašu príťažlivosť: S týmito budete nežná a neodolateľná

Nahliadnite do budúcnosti a buďte o krok vpred

Machinist Highlighting Duo od NYX s metalicky lesklým finišom v odtieňoch Ignite. Nanášajte tiene separátne alebo ich zmiešajte podľa voľby pre docielenie neprehliadnuteľného lesku. Paletka Ignite nadchne milovníkov zemitých farieb ladených do červenej a vínovej. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus