Presunúť na hlavný obsah

Svieže jarné účesy, ktoré si zamilujete: Zvládnete ich do 5 minút a budete neodolateľná

Feminity

Vlasy sú korunou krásy. Ako im však dodať svieži nádych, aj keď máte ráno na to len pár minút? Vieme presne, ako na to.

Nežná a chic

Pokiaľ chcete vyzerať naozaj nežne, no zároveň trendy, jednoduchý hladký cop je skvelým riešením. Ideálne je, ak celému looku dodáte svieži vzhľad štýlovou vlasovou ozdobou. Siahnite po pudrových sponkách, či hrebeňoch. Zaujmete, no zároveň budete chic. Navyše k takémuto účesu už netreba ani veľa doplnkov. 

Romantická a nevinná

Nebudeme si klamať. Každá z nás chce vyzeraž mladšie. A viete ako si pár rokov veľmi ľahko uberiete a nič vás to nebude stáť? Perfektným účesom. Nebojte sa zapletaných vrkočov. Smelo do nich najmä v tomto období.  Nielenže zvýrazníte črty svojej tváre, ale budete pôsobiť romanticky a nevinne. 

Neprehliadnite: Objavte nápoj, ktorý vás zbaví ranného nafukovania brucha: Takto sa zobudíte o kilo ľahšia

Elegantná a štýlová

Ak vyrážate ráno do práce, čaká vás popoludňajší meeting, či obed s priateľom, zopnite si vlasy do hladkého drdola. Dodá vám to punc grácie a rozhodne očaríte. Aj pri vlasoch platí, že menej je viac. Navyše, tento typ stylingu vám zaberie menej ako tri minúty. A to sa veru ráta, no nie? 

Uvoľnená a trendy

Ak milujete rozpustené vlasy, máme pre vás skvelý a naozaj expresný, ranný trik. Rozčeste si vlasy úplne nahladko a následne len niektoré pramene zatočte žehličkou na vlasy. Vzniknuté kučery opäť rozčeste a zalakujete. Rýche, efektné e trendy. 

Neprehliadnite: Skúste tieto dve zmeny a váš obvod pása sa zmení na nepoznanie: Prečo ženy majú väčšiu chuť na sladké než muži?

Hravá a odvážna

Keď vám to dĺžka vlasov dovoľuje vyčeste si hladký cop a následne ho aspoň na štyroch miestach rozdeľte tenkou gumičkou. Omotajte vlasy okolo nej a zapnite ich malou sponkou. Tento typ účesu sa hodí nielen na bežný deň, ale aj na večer. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus