Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 veci mužom nikdy nehovorte: Čo by ste si mali nechať pre seba za každých okolností?

Feminity

Áno, áno, vieme. Úprimnosť je vo vzťahu kľúčová. Avšak, predsa len sú veci, ktoré by ste si mali jednoducho radšej nechať pre seba. Len tak, pre istotu.

Ak vám na vzťahu s vašim drahým naozaj záleží, tieto veci by ste mu nemala za žiadnych okolností hovoriť. Skôr by ste tým nielen jemu, ale aj sebe ublížila. Takže platí, že malé tajomstvá asi predsa len nie sú zlé. 

Mohlo by vás zaujímať: Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov 

1. Nikdy mu nepovedzte, že je zlý milenec

Pokiaľ vás to s vašou osudovou láskou príliš nebaví v posteli, jedno je isté. Je to celkom zásadný problém. Vždy sa to však dá riešiť inak, ako povedať mu to rovno do očí. Skúste si totiž predstaviť, že by ste vy boli na tej opačnej strane. Nielenže ho urazíte, ale dotknete sa aj jeho sebavedomia. V tom momente sa jeho vzťah voči vám zmení a nikdy to už nebude ako predtým. Radšej pracujte na spoločnom zlepšení, buďte trpezlivá a uvidíte, že sa to všetko poddá.

2. Nekritizujte jeho rodinu

Toto je skutočne veľmi tenký ľad. Rodina je zväčša pre muža svätá. Ak vám nesedí jeho mama, či sestra, nepovedzte to nahlas. Nemusíte byť najlepšie priateľky, ale vychádzať by ste spolu mohli. Teda pokiaľ o neho stojíte, určite. Negatívne vyjadrenia na blízkych členov rodiny, znášajú muži naozaj veľmi ťažko.

Čítajte tiež: Za najkrajšiu chvíľu v mojom manželstve vďačím tejto žene: Bez nej by som manželovi nikdy neodpustila 

3. Neriešte jeho hobby

Či už patrí do kategórie zberateľov veteránov, alebo sa hrá na novodobého Sagana, nechajte ho. Dajte mu priestor. Jasné, nemusíte s každým jeho koníčkom súhlasiť, ale mali by ste ho akceptovať. A za žiadnych okolností jeho záľuby nedehonestujte. Nezabúdajte, že to vy ste si tohto muža vybrali. 

4. Nehovorte mu, že zarobí oveľa menej ako vy (aj keď je to pravda)

Aj keď je to holý fakt. V žiadnom prípade sa nesmiete nad neho povyšovať alebo mu to nejako neustále pripomínať. Aj v dnešnej dobe je totiž pre väčšinu mužov veľmi náročné spracovať, ak ich partnerka zarába viac ako oni. A to aj keď sa už od všeobecného názoru, že muž musí byť živiteľom rodiny upúšťa.

Neprehliadnite: Najväčšiu facku od života som dostala hneď po pôrode: Môj manžel sa na malého ani nepozrel a oznámil mi, že je koniec 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus