Presunúť na hlavný obsah

Ostala som tehotná s bývalým: Nikdy by som nepovedala, že práve tento muž mi zmení život od základov

Sex a vzťahy

V najťažšom období svojho života stretla Bianka niekoho, kto jej bol skutočnou oporou. Okrem nej prijal však do svojho života aj niekoho tretieho, čím si ju získal definitívne. Bol by aj váš muž schopný urobiť niečo také?

Skutočne sa vyfarbil a ja som ostala sama s dieťaťom

Bianka nemala šťastie v láske. Stretla svojho priateľa mladá a neskúsená, plná ideálov, nádejí, že ju s ním čaká pekná a farebná budúcnosť. „Pekná nebola, za to on sa vyfarbil skutočne všetkými farbami. Nečakane som otehotnela s mojou Liankou, zámerne hovorím s mojou, pretože ako náhle sa o jej existencii dozvedel, už ho nebolo. Bez vysvetlenia, bez toho, aby mi prisľúbil aspoň finančnú pomoc, keď už sa nechcel angažovať v roli rodiča. Ešteže sa moji rodičia k celej situácii, ktorú som im pripravila, postavili tak fantasticky. Bez hádok a výčitiek povedali, nech sa nebojím, že to dieťa vychováme a mám zabudnúť,“ objasňuje na úvod naša čitateľka. 

Mohlo by vás zaujímať: Vďaka tejto jednej veci sa nám podarilo zažehnať krízu pred svadbou: Toto by si mali osvojiť všetky nastávajúce nevesty

Sympatický muž z lavičky v parku ma zaujal

Keď bola Bianka vo štvrtom mesiaci tehotenstva, cítila sa skutočne osamelo, hoci jej rodičia pomáhali ako vedeli. Veľa času trávila vonku na prechádzkach. Potom si vedela posedieť na lavičke v blízkom parku, kde sa jej prihovoril jeden sympatický mladý muž, avšak mala ostych. „Mala som pocit, akoby som sa musela hanbiť a skrývať svoje brucho a určite som nemala náladu na spoločnosť cudzích mužov. Tento bol však vytrvalý. Býval tam so svojím krstným synom, ako som vyrozumela. Zakaždým sa mi prihovoril. Keď vycítil, že sa nechcem rozprávať, tak zmĺkol a len tak vedľa mňa sedel a robil mi spoločnosť. Bolo to zvláštne, ale po čase som ho očami vyhľadávala sama už z diaľky, ako som s k parku blížila. Nakoniec som sa mu prihovorila aj sama a skutočne dobre sme sa časom vedeli porozprávať o živote. Prezradil mi, že tak veľa času s krstným synom trávi preto, lebo jeho sestra ostala na jeho výchovu sama, keďže jej manžel tragicky zomrel pri autonehode. Chce mu dať mužský vzor. V tej chvíli sa mojej sympatie k nemu ešte viac znásobili, ale stále som mu nepovedala pravdu o mojom stave,“ prezrádza Bianka, ktorej sa Lukáš skutočne páčil, ale zároveň bola presvedčená, že by si nikto s ňou nezačal, keďže čaká dieťa s druhým. 

Čítajte tiež: Jedna vec mi v našom vzťahu nedá spávať: Robil ju pre svoju bývalú a išiel sa roztrhať, ale v prípade mňa je to tabu

Mesiace tehotenstva boli vďaka nemu krásne 

Jedného dňa sa jej Lukáš priamo na lavičke v parku pri jednom z ich rozhovorov spýtal, prečo svoje tehotenské bruško schováva, čím ju zaskočil. Tak sa mu rozhodla vyrozprávať, ako ju otec dieťaťa nechal a pripadá si osamelo a neisto. „Lukáš bol skvelý, vraj som len naletela nesprávnemu a nech sa netrápim, lebo v momente ako to malé uvidím, zabudnem na všetko trápenie. Bol skutočne veľmi všímavý a vždy vedel povedať tú správnu vec. Takto mi ubiehali aj ďalšie mesiace tehotenstva po jeho boku. Už sme sa nestretávali len v parku, ale sme chodili aj na výlety aj s jeho krstným synom Alexom, neskôr sami aj na večeru až ma jedného dňa po jednej z nich pobozkal. Ostala som zaskočená, ale milo, musím sa priznať. Vedel, čo sa chystám povedať skôr ako som to vyslovila a prehovoril prvý. Vraj nech sa netrápim, pretože je do mňa zamilovaný od prvého momentu, ako ma videl sedieť na tej lavičke a ak mu dovolím, tak by chcel byť súčasťou nielen môjho, ale aj života môjho ešte nenarodeného dieťaťa. Krajšie slová som v živote nepočula a celkom ma to dostalo,“ opisuje správanie Lukáša Bianka. 

Neprehliadnite: Myslela som si, že ho priťahujem, nakoniec som pochopila, aký typ muža ma vlastne oklamal

Jeho správanie na začiatku ma presvedčilo a dostalo

Lukáš bol nakoniec aj pri samotnom pôrode Biankinej dcérky Lianky. Jej rodičia tiež obdivovali, ako sa tento mladý muž zachoval a preto proti ich vzťahu nenamietali. „Po návrate domov z pôrodnice ma čakalo prekvapenie. Kompletne zariadené detská izbička pre Lianku. O všetko sa postaral ako inak Lukáš. Ďalšie týždne sa správal ako, keby bol Liankin skutočný otec. Dokonca, keď ja som bola hysterická, keď som si vlastnú dcéru nevedela utíšiť, on mi ju vzal a uspal ju. Po pár mesiacoch ma požiadal o ruku a hoci sme sa poznali len niečo vyše roka, kvôli tomu, ako sa od začiatku k mojej situácii postavil, som nemala ani najmenších pochybností, že ho chcem za manžela,“ uzatvára svoj príbeh so šťastným koncom Bianka, ktorá mala skutočné šťastie, že po zlej skúsenosti natrafila na takého dobrého muža, za ktorého je podľa vlastných slov skutočne vďačná. „Niekedy si kladiem otázku, či by sa vedel aj iný zachovať tak šľachetne ako Lukáš,“ dodáva.

 

- Najčítanejšie -