Presunúť na hlavný obsah

Manželova sekretárka bola moja spojka, ktorá ma informovala o jeho krokoch: Takto som zistila, že mi klame

Sex a vzťahy

Naša čitateľka Elena bola vydatá za Rasťa len niečo cez pol roka, keď ho začala podozrievať z nevery. Poprosila o pomoc jeho sekretárku, ale časom pochopila, že v skutočnosti jej po celý čas klamala. Tipnete si, prečo?

Vzala si ho po polročnej známosti, keď bola jeho sekretárkou 

Elena bola sama Rasťovou sekretárkou v čase, keď nadviazali vzťah, hoci sa to mohlo javiť vo firme veľmi neprofesionálne. Mnohé ju aj odcudzovali, pokladali ju za zlatokopku, ale ona bola do Rasťa skutočne bezhranične zamilovaná a na názore ostatných jej nezáležalo. Až tak, že súhlasila okamžite do takmer pol ročnej známosti, že si ho vezme. O ďalšieho pol roka však zistila, že niečo v jej vzťahu nie je v poriadku. Začala mať podozrenie, že ju podvádza. 

Mohlo by vás zaujímať: Manželova asistentka nechtiac odoslala sexi správu: Neverili by ste, čoho sú dnes dievčatá vo veku našej dcéry schopné

Odmietal ju v posteli, niečo jej nehralo 

„Keď som sa za Rasťa vydala usúdili sme, že nebude naďalej vhodné, aby som pracovala ako jeho sekretárka. Bol to vlastne môj návrh a o s ním bez váhania súhlasil. Našla som si cez dobrú priateľku miesto sekretárky v inej firme a bola som tam spokojná. No horšie to bolo len niečo po polročnom manželstve, kedy som manžela akosi z ničoho nič prestala zaujímať,“ rozpráva nám na úvod naša čitateľka. Rasťo chodil neskoro z práce domov, odmietal ju v posteli, veľa času trávil na služobkách, dokonca oveľa viac než si pamätala z čias, keď bola jeho sekretárkou ona. 

Čítajte tiež: Myslela som si, ž ho priťahujem, nakoniec som pochopila, aký typ muža ma vlastne oklamal

Manželova sekretárka bola moja spojka 

Počula o Rasťovi, že bol veľmi prelietavý ešte pred tým než si začala s ním ona, ale skutočne verila, že aj on ju úprimne miluje a iné ju nezaujímalo. Keď sa však začal takto správať ako každú ženu jej logicky napadlo, že je v tom iná žena. Preto neváhala ani sekundu a rozhodla sa skontaktovať s jeho novou sekretárkou, takou šedou myškou, ktorou si bola istá, že by si s ňou jej manžel nezačal. „Bola taká vyplašená, keď som ju žiadala o pomoc, aby ma informovala o tom, s akými ženami sa pracovne aj mimo práce Rasťo stretáva, ale nakoniec po mojom prosíkaní pristala. Avšak ani po dlhšom čase mi nevedela povedať nič, čo by s istotou potvrdilo, že ma môj manžel podvádza,“ objasňuje ďalej. 

Neprehliadnite: Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

Klamali jej všetci, paradoxne sa ospravedlňovala sekretárka 

Nakoniec to Elene nedalo a raz neskoro večer, keď jej muž znova akože pracoval, sa rozhodla napochodovať do práce  a zistiť ako sa veci skutočne majú. „Mala som kľúče a opatrne som sa dostala dovnútra. Ako som sa blížila ku kancelárii, počula som ako sa Rasťo háda so svojou sekretárkou, ktorá bola mojou spojkou. Nemohla som uveriť vlastným ušiam, keď som ju počula prosiť ho, aby prestal spávať s jej sestrou. Vraj sa cíti ako medzi mlynskými kolami a že to isté povedala aj svojej sestre. Vraj ich už odmieta kryť a mne klamať. Bola som strašne nahnevaná, vletela som tam a obaja ostali ako obarení. Paradoxne sa mi nezačal ospravedlňovať môj manžel, ale jeho sekretárka. Vraj ju raz do práce prišla sestra  navštíviť a nakoniec zistila, že sa s mojím mužom začali stretávať a spolu spávať. Viac mi nebolo treba. Odišla som domov, pobalila si veci a požiadala o rozvod. Veď nemal ani snahu niečo zachraňovať,“ dodáva na záver Elena, ktorá sa cítila veľmi trápne a pochopila, že sa unáhlila, keď si Rasťa vzala za manžela aj s tým, akú mal povesť. 

- Najčítanejšie -