Presunúť na hlavný obsah

Myslela som si, že ho priťahujem, nakoniec som pochopila, aký typ muža ma vlastne oklamal

Sex a vzťahy

Jedna z mojich priateliek, volajme ju Zita, o vážny vzťah nestála, pretože sa už raz nepekne popálila. Všetko sa zmenilo, keď sa jej do cesty priplietol jeden, kvôli ktorému chcela urobiť výnimku. Napokon pochopila, že bol len ďalším z mnohých.

Myslela si, že to bude len flirt a jedna príjemná noc

Keď som stretla po dlhšom čase moju priateľku Zitu, hneď som videla, že niečo s ňou nie je v poriadku. Nakoniec mi porozprávala, čo ju postretlo a bolo mi jej skutočne ľúto. V jej prípade sa opäť raz potvrdilo, že na mužov šťastie veru nemá. „Poznáš ma, vieš, že u muža vážny vzťah nehľadám. Keď som stretla Petra, povedala som si, prečo nie. Flirtovala som ja, flirtoval on, zdalo sa, rozhovor medzi nami neviazol a zdalo sa, že by sme si spolu mohli pekne užiť. Raz na spoločnej služobnej ceste k tomu aj došlo. Vyspali sme sa spolu a nad ránom som ho vyhnala zo svojej postele do jeho hotelovej izby. Myslela som si, že tým to je uzavreté,“ objasnila mi na začiatok smutná Zita. 

Mohlo by vás zaujímať: Mala som podozrenie, že môj muž je tajne na zoznamke: Falošný profil ma priviedol k tomu, čo alebo koho tam hľadal

O romantické pletky nestála, jeho správanie ju však dostalo

Keďže spolu s Petrom Zita pracovala, stretávali sa pomerne často. Potom prišla ďalšia pracovná cesta, ktorú mali absolvovať spolu, ale Zita v tom nevidela ďalšiu príležitosť si užiť. Chcela to uzavrieť tak ako to bolo. Nepokračovať v niečom, čo by mohlo viesť k niečomu vážnemu a nedostať sa do ďalších romantických pletiek. O to nestála. „Peter však začal byť akýsi akčný. Pozvanie na večeru, po nej drink. Keď som si myslela, že mu ide o ďalšiu noc, odprevadil ma pri dvere mojej hotelovej izby, pobozkal ma na líce a poďakoval za ďalší príjemný večer. Celkom ma to prekvapilo. Myslela som si, že mu ide len o sex,“ opisuje Zita ďalej. 

Čítajte tiež: Takto som zistila, že môj chlap stále myslí na bývalú: Prezradilo ho to, čo po mne neustále chcel

Prišlo k ďalšej noci, no po nej ďalšie prekvapenie

Na ďalší deň jej kúpil kvety s odkazom, že príjemnejšiu spoločníčku než je ona nezažil. Hoci z toho nechcela Zita robiť haló, jej srdce podskočilo a prichytila sa pri tom, ako sa usmieva. Veľmi ju však prekvapilo, keď sa týždeň neozval a nevedela, čo si o to celom má myslieť. Keď sa už rozhodla, že si ho nebude viac všímať, len ako kolegu, zavolal jej, ospravedlnil sa, že sa neozval, ale že bol zaneprázdnený. Nasledovalo pozvanie do galérie na výstavu obrazov, po ňom opäť večera a nakoniec sa to stalo. „Myslela som si, že budem mať krásne ráno, ale keď som sa prebudila, bol preč. Žiadne maznanie, láskanie, dokonca ani odkaz. Tentokrát som si však povedala, že sa mi Peter skutočne páči a bola som rozhodnutá urobiť výnimku a upustiť od svojich zásad. Vedela som si s ním predstaviť skutočne vážny vzťah. Bol to typ muža, voči ktorému som nevedela  a nechcela byť odolná. Ale radšej som mala byť...“

Neprehliadnite: Lenka urobila osudovú chybu: Kým jej priateľ ju chcel požiadať o ruku, celé to zmarila

Nakoniec bol jedným z mnohých ďalších

Zita sa rozhodla, že ho prekvapí a ozve sa tentokrát ako prvá, aby videl iniciatívu a záujem aj z jej strany. Zavolala mu, ale ostala nemilo prekvapená, keď jeho mobil zodvihla nejaká žena. Keď sa jej opýtala na to, kto to je, odpovedala, že Petrova snúbenica. „V tej chvíli som ostala bez slov, napokon som sa ospravedlnila, že to je omyl a zložila som. Potom mi jeho správanie pripomenulo to, ktorého sa mi už raz od jedného muža dostalo. Nechápala som, ako som mohla znova naletieť na milé gestá, reči a formu gentlemana, ktorú len hral. Ukázalo sa, že Peter bol len jedným z ďalších, korí si chceli užiť a vyplniť tak chvíľky bez oficiálnej partnerky,“ dodáva na záver Zita a ja pevne verím, že jedného dňa poriadneho muža skutočne stretne, lebo si to zaslúži.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe