Presunúť na hlavný obsah

Vždy som sa zamilovala do nesprávneho chlapa: Až po rokoch som pochopila, že za to mohla táto jediná drobnosť

Feminity

Natália nikdy nemala veľké šťastie na mužov vo svojom živote. Väčšinou sa totiž zaľúbila do typov, ktoré opustili jej spálňu skôr, ako stihla pripraviť raňajky. Rokmi však zistila, že za to mohla maličkosť z jej minulosti.

Natália celý život stretávala nesprávnych mužov. Takých, ktorým išlo len o jedno. Vždy si hovorila, že má na nich pravdepodobne nejaký skrytý radar, lebo inak si to naozaj nevedela vysvetliť. Každý chlap po jej boku bol buď chronický sukničkár, klamár alebo podvodník. Na tieto tri kategórie žiaľ mala ”šťastie”.  ”Všetky moje kamošky boli buď zasnúbené, vydaté alebo v radostnom očakávaní. Teda s výnimkou mňa. Za akýchkoľvek okolností som sa totiž s mužom zoznámila, nikdy to nekončilo happyendom. Tak napríklad Adam bol ženatý a ja som to zistila po ôsmich týždňoch randenia, Ivan spával okrem mňa s ďalšími dvomi ženami, Leo viedol dvojitý život… A to by som mohla pokračovať. Žiaden môj vzťah netrval dlhšie ako jedno ročné obdobie. A nakoľko som mala čerstvých tridsaťtri, začala som sa zamýšľať nad dôvodmi, prečo to tak je,” začína svoje rozprávanie sympatická plavovláska.

Zo života: Náš trojuholník lásky sa stal pre moje manželstvo osudovým: Milenec to zle pochopil a povedal manželovi všetko

Neustále som to riešila

”Prečo moje kamošky majú pri sebe milujúcich, chápavých a láskavých mužov? V čom som ja iná? Je to hádam trest za nejaké hriechy z minulosti? Tieto otázky mi vírili hlavou denne. Nevedela som nájsť vysvetlenie a sama v sebe som to dookola riešila. Naposledy, keď som sa zoznámila so Šimonom, myslela som, že hádam to bude konečne ten pravý. No ako inak nebol. Áno, bol milý, dobrosrdečný, páčila som sa mu, neustále ma zahŕňal lichôtkami. Mal len jednu jedinú chybičku. Stále v sebe nosil svoju bývalú. Jeho ex bola pre neho svätá a evidentne ju stále ľúbil. Napokon to aj priznal a presne na tom, náš vzťah zase stroskotal.” Po mnohých stroskotaných vzťahoch sa Natáliin život začal točiť okolo práce. Povedala si, že na čas si dá s randením pokoj a lásku si ju nájde, keď to bude najmenej čakať.

Dôvod prekvapil aj mňa

Ona sama je totiž veľký romantik a takto to predsa býva vo všetkých romantických filmoch, či v beletriách. A tak skutočne viac ako dva a pol roka neišla so žiadnymi mužom ani len na kávu. Až prišiel on. Edo. Urastený, svalnatý, so sexi pohľadom a razom boli všetky jej predsavzatia dávno zabudnuté. Prežili spolu pekný večer, potom aj ďalší a ak ste si mysleli, že tentokrát to bude mať šťastný koniec, sklamem vás. Opäť to medzi nimi skončilo ani nie po mesiaci. No tentokrát to Natália konečne pochopila. Zistila, čo je dôvodom rozpadu každého jej vzťahu a aj to, prečo ju vždy priťahujú typy, s rovnakými povahovými črtami, ktoré práve pre dlhodobý vzťah nie sú ideálne.

Ste zvedaví, ako toto dopadlo? Môj muž so mnou takmer dva roky odmietal akúkoľvek intimitu v spálni: A nie, dôvodom nebola nevera

Hneď na prvej káve, či večeri totiž otvárala otázku detí, svadby, a rodiny. Každému prezentovala ako veľmi po tomto túži a že sama nemala príliš šťastné detstvo, keďže je z neúplnej rodiny. Svoje predstavy o budúcnosti prezentovala tak horlivo, že sa jednoducho každý chlap zľakol. Navyše tí, ktorí ju priťahovali aj o niečo skôr. V tomto mala zase vzor svojej mamy, ktorá presne na takýchto mužov mala slabosť a kým bola Natália malá, veruže sa ich u nich doma vystriedalo celkom dosť. "Až v momente, keď som si toto uvedomila, dokázala som sa odosobniť, zistila som, že nechcem žiť život svojej mamy . Už som sa vedela odpútať od jej očakávaní a predstáv a začala som robiť veci tak, ako ich cítim. Áno, až vtedy som ho stretla. Pána Božského."

- Najčítanejšie -