Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení patria medzi najvášnivejšie: Pozrite sa, kvôli ktorej veci, im muži vždy podľahnú

Feminity

Tieto ženy sú nielen nesmierne príťažlivé, ale majú v sebe akúsi zvláštnu iskru, kvôli ktorej im muži nikdy nedokážu povedať "nie". Patríte medzi ne aj vy?

Sú krásne, vášnivé, ich živlom jej voda a máloktorý muž im dokáže odolať. Viete o kom je reč? Asi by ste to nečakali, ale o Škorpiónkach. Tým sa hovorí aj ženy s ohňom v srdci a zo znamení zverokruhu patria jednoznačne medzi najvášnivejšie. 

Mohlo by vás zaujímať: Svojho otca som nevidela 11 rokov: To, čo však urobil po odchode mojej matky, by som nečakala ani v najmenšom

Pre toto im muži nedokážu odolať

Tieto ženy sú pre opačné pohlavie mimoriadne atraktívne. Väčšina mužov im podľahne okamžite. Majú v sebe niečo, čím okamžite dostanú chlapa, po ktorom túžia bez toho, aby si to on sám uvedomoval. Perfektne zvládajú zvádzanie a mnohí kvôli nim stratia hlavu. A nie je to len ich výzorom, keďže sú zväčša naozaj očarujúce, ale celkom inou vecou. Tajomnom. Práve to je pre ženy narodené v tomto znamení charkteristické. Neodhalia o sebe okamžite všetko, ale nechávajú si mnohé pre seba. Áno, túžba vedieť a skúsiť viac je pre mužov mimoriadne lákavá.

Mužov si veľmi dobre selektujú

Neinklinujú k introvertným partnerom, vyhľadávajú skôr extrovertov. Potrebujú mať po svojom boku silnú osobnosť, lebo presne také sú aj ženy Škorpiónky. Túžia po hrdinovi z filmov a urobia všetko preto, aby chlap akého si vysnívali, bol aj po ich boku. Ak má ten aktuálne inú partnerku, vôbec im to neprekáža. Vedia, že keď niečo chcú, vždy to dostanú. Toto je pravidlo, ktorého sa jednoducho držia. Hrdé, milujúce, samostatné, cieľavedomé, odvážne. Nedovolia nikomu, aby im vzal niečo, čo je ich. Vo vzťahoch a láske sú nekompromisné a menia sa na levice, ktoré nepoznajú brata. Ak sa rozhodnú založiť si rodinu, je to pre ne sväté a robia všetko, aby si vášeň a iskru vo vzťahu zachovali aj po rokoch. Jedno si však neodpustia nikdy, svoju divokosť. Preto v manželstve s nimi, musíte počítať aj s malými prekvapeniami. 

Čítajte tiež: Moji rodičia neznášali môjho snúbenca: Vďaka tejto jednej maličkosti si ich však nakoniec získal

Narodili ste sa v znamení Škorpióna?

spolu hlasovalo 392 ľudí

Áno
197
Nie
195

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus