Presunúť na hlavný obsah

Aký typ ženy ste podľa mesiaca narodenia? Najsilnejšie osobnosti sa narodili v týchto dňoch a v čom vynikajú ostatné?

Zábava

Každá z nás má v niečom tú svoju „superschopnosť“. Spoznajte ženu po svojom boku viac, či už ide o partnerku, manželku alebo ženu, ktorá vám príde na pohľad nečitateľná.

Januárové dokážu čítať medzi riadkami

Vy, ktoré ste sa narodili v prvých dňoch nového roka, ste jedni z najtolerantnejších žien. Mnohí si myslia, že aj konzervatívne, ale možno povedať, že skôr opatrné. Dokážete prekuknúť človeka ešte skôr ako vstúpi do miestnosti a čítať medzi riadkami. Práve táto vlastnosť vám pomáha predísť mnohým nedorozumeniam a obklopiť sa väčšinou len tými správnymi ľuďmi.

Prečítajte si: Toto nás čaká v roku 2019: Jedno zo znamení prežije mimoriadne úspešný rok, patríte k nemu aj vy?

Februárové sú najviac čisté duše

Dámy, toľko lásky, koľko sa ukrýva vo vás sa len tak nevidí. Možno povedať, že ste romantické duše, ktoré už len svojou prítomnosťou vytvoria harmóniu v okolí každého človeka. Ste skvelými bútľavými vŕbami a niet človeka, ktorý by na vás povedal krivé slovo. Je pre vás charakteristický skôr pokojnejší štýl života, bez akýchkoľvek nečakaných prekvapení.

Marcové ako predzvesť vzťahu na celý život

Svojou obetou si dokážete získať každého, kto sa chce usadiť. Charizma vám koluje v DNA už od narodenia a zdravé vzťahy sú pre vás alfou omegou. Dobre chápete, že veci treba opravovať a nie hneď vymieňať. Rovnakým pravidlom sa riadite v otázke medziľudských vzťahov. 

Aprílové majú dar reči a komunikácie

Ste veľmi spoločenské typy a ľudia sa vo vašej prítomnosti cítia báječne. Máte dar reči a prostredníctvom neho ľahko nadväzujete kontakty aj s ľuďmi, ktorých vidíte prvý raz. Túto vlastnosť na vás ocení aj partner a urobí všetko pre to, aby si vás získal. 

Májové si zakladajú na tradíciách

Tradície a hodnoty určujú vaše smerovanie počas celého života. Rovnaký postoj však očakávajú aj od ľudí, ktorých si pustia do života bližšie. Zásadovosť a poriadok vo vzťahoch sú pre vás dôležité atribúty, na ktorých staviate a mali by ste si to držať, to sa len tak nevidí.

Júnové sú najúprimnejšie

Aj keď pravda občas bolí, je lepšie, keď sa človek dozvie veci tak ako sa majú, než aby žil v ilúzii. Presne to si myslia júnové ženy. Často ich jazyk predbehne to, čo si myslia a potom to môžu ľutovať. Patria však medzi najúprimnejšie stvorenia tak ako žiadne iné.

Júlové sú rodené diplomatky

Dokážete vykľučkovať z akejkoľvek situácie ľavou zadnou. Nič vás neprekvapí natoľko, aby ste si s danou situáciou nedokázali poradiť. Inteligencia je vašou prednosťou, ktorá dokáže byť na ženách so sexepílom veľkou prednosťou.

Augustové nezabúdajú myslieť samy na seba

Myslíte na všetkých a na seba až naposledy? Tak presne také augustové ženy nie sú a bez problémov sa radia na prvú priečku v presadzovaní záujmov. Aj vďaka tejto dravosti zájdu v živote ďaleko. Nemyslite si, neznamená to, že nie sú citlivé. Sú a veľmi, len sa to skrýva pod ich „brnením“. 

Septembrové majú vysoké nároky

Ste náročné, a to sa v dnešnej dobe cení. Otázne je, do akej miery dokážete od svojej predstavy upustiť, pretože niekedy tento vysnívaný pohľad môže byť predsa len na škodu. Dôvod, prečo to mnohým nevadí je, že ste veľmi láskavé a plné vrúcnosti. Nikomu neželáme sklamať vás, pretože...

Októbrové patria medzi najsilnejšie osobnosti

Navonok sa tvárite ako nezlomiteľné, vnútri ukrývate kopec lásky a porozumenia. Navyše, šarm je to, čím dokážete okúzliť a nielen opačné pohlavie. Možno práve preto sa musíte zmieriť s tým, že vás mnohé ženy nemusia mať v láske, ale to už je ich problém. 

Neprehliadnite: Najpopulárnejšie mená pre chlapcov a dievčatká na rok 2019: Kto obhájil prvenstvo a kam smerujú trendy?

Novembrové dokážu prekuknúť, kedy klamete

So ženami, ako ste vy sa netreba zahrávať a zbytočne ich provokovať. Lacné výhovorky alebo výmysly sú pre ženy ako vy doslova urážkou. Ste vždy o krok vpred a rovnako silných si hľadáte aj partnerov. Neuspokojíte sa len tak so sladkými rečami a prvoplánovým prístupom. 

Decembrové sú najotvorenejšie 

Život gombička. To si myslí veľa ľudí o ženách narodených v decembri. Všetko im do života doslova „padá z neba“ a narodili sa pod šťastnou hviezdou. Možno to tak vyzerá práve preto, že si z ničoho nerobíte ťažkú hlavu. To však neznamená, že by ste boli nezodpovedné, to vôbec. Len si uvedomujete, že život si treba užívať každým okamihom a to by sa od vás mali mnohí učiť.

- Najčítanejšie -