Presunúť na hlavný obsah

Novoročný horoskop na rok 2019: Ryby stretnú lásku svojho života, Býk by sa mal poučiť z predošlých chýb

Zábava

Podarí sa posunúť váš vzťah na ďalšiu métu či dosiahnuť úspech v práci? Toto predpovedajú hviezdy na nový rok 2019 podľa Daniely Paculíkovej.

Rok 2019 je bohatý na lásku, romantiku aj závratný úspech pre niektoré znamenia zverokruhu. Prináša túžbu oslobodiť sa od zväzujúcich pravidiel, nové myšlienky a objavy, potrebu overiť si vlastnú sebestačnosť. Zvýši sa chuť cestovať a objavovať neznáme a nové podnety. Dáva tendencie vyniknúť v množstve odborov či v športe, inšpirácia si udrží vysokú hladinu. Dochádza k pohybu a nevyhnutným zmenám, sú to zmeny vítané. Mnohí z vás budú postavení tvárou v tvár starým obavám a porážkam. Úlohou je rozpustiť tieto sklamania späté s minulosťou. Rok 2019 žiada, aby sa človek vzdal starých vzorcov myslenia. Zdroj vyrovnanosti a istoty hľadajte v tvorivosti. 

Prečítajte si: Najlepšie manželky sa rodia v týchto znameniach: Pre tieto vlastnosti ich muži vedia oceniť

Baran 

Prognóza: Dynamika  Máte veľa príležitostí a dostatok energie. Ukážte svoje zručnosti a nové, inovatívne nápady. Plňte si svoje sny a využite na to všetky možnosti a šance. Sporadicky sa ukážu malé obmedzenia v súkromnom i pracovnom živote. Hviezdy sú pre vás priaznivé a pomôžu vám získať mnohé dary  potrebnú energiu a silu, aby ste získali všetko potrebné.
Práca: Rok vám nesie veľa zmien a kariérny rast, bez ohľadu na to, či ste zamestnanec alebo podnikateľ. Pripravte sa na neočakávané zmeny. Hviezdy vám pomôžu stabilizovať, konsolidovať a dosahovať lepšie výsledky. Voľte opatrnosť najmä v pracovných vzťahoch. Ak máte vyššie ciele a túžite po zmene, je čas vykročiť správnym smerom.
Láska: Svojho partnera uvidíte v novom svetle. Rok 2019 praje vašej láske. Celkovo sa váš vzťah posilní a zlepší. Planéty podporujú vaše romantické plány a od vás očakávajú ich realizáciu. Milujte srdcom, nie hlavou.

Býk 

Prognóza: Úspech Vaše najväčšie cnosti – vytrvalosť a trpezlivosť vám nesú plody úspechu. Snaha pracovať na plný plyn je evidentná. V ojedinelom a menej priaznivom období musíte urobiť dôležité rozhodnutia, ktoré ovplyvnia váš budúci život. Môžete mať pocit, že niektoré z vašich snáh sú márne a nevedú vpred, ale nestrácajte vieru a snažte sa ustáť túto situáciu. Váš úspech príde neskôr, ale o to väčší. Nebojte sa využívať nové nápady a impulzy, dovedú vás k šťastiu.
Práca: Vaša kariéra sa rozvíja pomalšie, ale neustále. Každodenné povinnosti sú síce plné vyčerpávajúcej práce, ale vďaka tomu dosiahnete skvelé výsledky a zisk. Najlepšou stratégiou pracovného úspechu je vytrvalosť. Kolegovia vás radi podporia. 
Láska: Váš vzťah sa zlepší a zintenzívni. Nedovoľte egu negatívny vplyv na lásku. Z minulých chýb sa poučte, prináša to krásnu cestu pri starostlivosti o vašu lásku a vzťah. Buďte rozumné pri rozhodovaní o dlhodobých záväzkoch.

Blíženci 

Prognóza: Radikálne zmeny  Je veľmi pravdepodobné, že rok 2019 prinesie radikálne zmeny do vášho osobného života. Váš dlhodobý osobný alebo obchodný projekt nakoniec prináša výsledky. V posledných rokoch ste mali obdobie vzostupu a pádu. V tomto roku už musíte vykonať konkrétne kroky. Vyhnite sa mylným predstavám o živote a o nespravodlivom osude. Užívajte si život naplno. Niekedy je lepšie sledovať bočné cesty, ktoré vás dlhodobo vedú k vyššiemu cieľu, a nie ísť na hlavnú cestu, na ktorú svieti slnko.
Práca: Váš profesionálny život bude intenzívny, k dispozícii máte dostatok sily a energie na rozvoj a postup. To však neteší vašich kolegov, preto sa stretnete s ich závisťou. Nepripisujte tomu veľký význam a pokračujte správnym smerom. Do konca roka môže byť vaša kariéra veľmi významná.
Láska: Váš vzťah prejde na vyššiu úroveň a vaše úsilie bude nakoniec viditeľné. Príjemná stabilita, vzájomné city a fyzické prejavy sú na vrchole. Spokojný milostný život vám dá príjemný pocit istoty a zvýši vašu dôveru. Nezadané majú množstvo príležitostí stretnúť lásku svojho života. 

Rak

Prognóza: Novátorstvo  Vzrastie prílev vašej energie a nadšenia, nájdete správne cesty a príležitosti svojho rastu. Občas si môžete dovoliť aj zariskovať. Vaša kreativita je silnejšia, než kedykoľvek predtým. Spoznáte viac mimoriadnych ľudí, niektorí z nich sú vhodnými partnermi pre váš osobný či profesionálny život. Musíte urobiť i dôležité rozhodnutia, konať impulzívne a rýchlo sa rozhodovať.
Práca: Čokoľvek robíte, urobíte to dobre a zaznamenáte úspech. Vaši nadriadení to tiež náležite ocenia aj podporia. Tí z vás, ktorí chcú napredovať vo svojej kariére, nesmú otáľať ani minútu. Ak máte pevný zámer a robíte správne kroky, skvelé výsledky sa čoskoro dostavia.
Láska: Nový rok je pre vzťahy veľmi priaznivý. Musíte vedieť, čo chcete – či silný, stabilný a perspektívny vzťah, alebo sa nezáväzne zabaviť. Tento rok vie priniesť oboje  môžu prísť mnohé zmeny aj nový, pevný zväzok, i veľa nových priateľov a zábavy. Stabilné vzťahy sa presunú na vyššiu úroveň, môžete zvažovať svadbu i tehotenstvo.  

Lev

Prognóza: Rozvoj  Máte veľa príležitostí začať nové projekty a rozvíjať svoj život. Stanovte si nové ciele a vydržte ich plniť. Nájdete riešenia pre väčšinu nevyriešených problémov z minulosti. Je tu vhodný čas na správne rozhodnutia vo vašom profesionálnom a osobnom živote. Zabudnite na starú nespravodlivosť a tešte sa na budúcnosť. Úspech je na ceste k vám.
Práca: Vaša kariéra je sľubná. To však neznamená, že všetko sa dá aj ľahko dosiahnuť. Ak oželiete pár prehier, vyhráte dôležitý zápas. Preferujte pozitívne myslenie a nemusíte sa ničoho báť.  Rok 2019 je síce rokom tvrdej práce, ale aj  odhodlania, ktoré vám prinesie veľkú odmenu pre budúcnosť.
Láska: Váš vzťah bude plný harmónie a pokoja. Častejšie hovorte svojej láske, čo pre vás znamená. O svojich pocitoch hovorte otvorene. Partnerovi ukážte, čo vás bolí a čo vás robí šťastnou. Nečakajte, kým neistota a staré tajomstvá poškodia váš vzťah. Nezadaní môžu stretnúť pravú lásku za podmienky, že sa jej otvoria a nebudú zostávať príliš dlho v práci. 

Panna

Prognóza: Množstvo zmien Pripravte sa na viaceré zmeny vo finančnej i osobnej sfére života. Konečne sa dočkáte odmeny za vaše dlhodobé úsilie. V týchto snahách neprestávajte a váš úspech sa znásobí. Preferujte kreativitu a pripravte sa na dôležité rozhodnutia. Pripravte sa na to, že sa čoskoro začnú plniť vaše dávne túžby a zámery. 
Práca: Získate niekoľko veľmi zaujímavých ponúk. Ak ste pracovne spokojní, môžete ich odmietnuť. Stanovte si jasné priority pre tento rok a dôsledne postupujte podľa nich. Pocit, že ste pod tlakom prebudí vo vás silnejšie úsilie dosiahnuť ešte väčší úspech. Vôbec sa nejedná o plytké vody úspechu. 
Láska: Nezáleží na tom, či ste zadané alebo single. Rok 2019 vám prináša obrovské pokušenie bez ohľadu na váš stav. Ak ste vo vzťahu, starostlivo zvážte, čo partner pre vás znamená a čo by ste rozchodom mohli stratiť. Zvážte, či by ste mu chýbali a či máte podľahnúť pokušeniu, ktorému ste vystavené. Aj keď ste nezadané, buďte opatrné. Nie všetko, čo leskne, je zlato.

Váhy

Prognóza: Šťastie Hviezdy vám veľa doprajú. Zdarne pokračujete v kariére, vo vzťahoch i v ostatných aspektoch života. Dokážete zhromaždiť potrebnú energiu na dosiahnutie svojich cieľov, naplno využijete kreativitu i talent, musíte však vedieť zvládať svoju netrpezlivosť. Naučíte sa rozlíšiť realitu vo svete plnom lží. Prípadné prekážky riešte s taktom a diplomaciou, potom sa veľa vašich snov splní.
Práca: Úvodom roka si všimnete snahy oslabenia vašej kariéry zo strany kolegov.  Dodržujte svoje zásady a nepodľahnite obavám. Buďte opatrní v pracovnom kolektíve, niekto vám závidí a chce vás vyštvať. V polovici roka nastane zlom a váš nadriadený urobí dôležité rozhodnutie, ktoré vás nepriamo ovplyvní. Záver roka tiež nie je zhovievavý, všetko sa však prekvapivo rozuzlí. 
Láska: Rok praje šťastiu v láske. Budete oveľa bližšie k milovanej osobe. Svoje pozitívne pocity vyjadrite otvorene. Pracovné problémy určite neriešte doma. Nezadané môžu očakávať romantický vzťah plný pozitívnej energie. Vychutnajte si šťastie, ktoré láska prináša a snažte sa zbaviť domnelých pochybností a podozrení. 

Škorpión

Prognóza: Inovácia    Prehodnoťte svoje životné priority. Vyberte najdôležitejšiu a konajte. Je možné, že sa váš osobný a pracovný život pozitívne zmení, ak budete k nim pristupovať jednotlivo. Ak sa obe oblasti ovplyvňujú, jedna z nich začne pokrivkávať. Buď váš osobný život začne strádať pri budovaní kariéry, alebo nebudete môcť rozvíjať kariéru pre osobný život. Plňte si sny no uistite sa, že máte dostatok času pre rodinu. To sú skutočné životné hodnoty. 
Práca: Váš profesionálny život je pre vás najdôležitejší. Ak podnikáte, tešte sa na nových obchodných partnerov a zdarné jednania. Dočkáte sa úspechu a vaša firma bude prekvitať. Zoberie vám to veľa času, ale poskytne zaujímavé financie. Ak ste zamestnanec, vychutnáte si pokojnú atmosféru a mierne tempo v práci. Budete uvoľnení aj úspešní.
Láska: Milostný život je vzrušujúcejší než doposiaľ. Môžete očakávať dôležité zmeny, odhalia vám skrytý charakter partnera. Základom vášho vzťahu bola vždy skromnosť a čestnosť, ktorá bude pokračovať. Venujte pozornosť potrebám a prianiam partnera. Lepšou komunikáciou sa vyhnete čiernym mrakom, ktoré sa sporadicky objavia v každom vzťahu. Uistite sa, či sú vaše priania a túžby spoločné. 

Strelec

Prognóza: Tolerancia  Nadobudnete väčšie sebavedomie. Viera vo vlastné schopnosti je pre vás kľúčová. Musíte byť odvážni i asertívni. Nevzdávajte sa, ak sa veci nepodaria ihneď. Dodržujte svoje zásady a ideály. Pokúste sa urobiť presné plány všetkého a nezabudnite na relax. Váš osobný život zasahuje do pracovného života. Je dôležité mať dostatok priestoru na rozvoj osobného i pracovného života. Bez dostatočnej podpory je ťažké, dokonca nemožné dosiahnuť ciele.
Práca: Podnikatelia musia očakávať expanziu konkurencie. Ak začínate podnikať, nový rok je ideálny pre rozbeh. Spočiatku čelíte stretom s byrokraciou, ale i s obchodnými partnermi. Ak ste zamestnancom, všímajte si spory medzi kolegami. Niektorý túži zmocniť sa vašej pozície a ženie ho k tomu závisť. Spoliehajte sa na svoju intuíciu a vďaka tvrdej práci a odhodlaniu  bude druhá časť roka pre vás úspešná.
Láska: Upevníte vzťahy, ktoré ste v posledných rokoch budovali. Vyhnite sa akýmkoľvek excesom v láske, inak môžete očakávať negatívnu reakciu partnera. Keď sa chcete postarať o seba a budete mať dostatok času, budete oveľa atraktívnejšou pre opačné pohlavie než kedykoľvek predtým. Kľúčové slová v láske sú trpezlivosť a tolerancia.

Kozorožec

Prognóza: Spokojnosť   Vďaka svojej kreativite a prirodzeným zručnostiam sa dostanete do centra pozornosti. Dokážete rozvíjať svoje zručnosti. Neváhajte a ukážte ich ostatným. Nemali by ste však zabúdať na svoj osobný život. Hoci máte veľa povinností, nezabúdajte na malé detaily, ktoré robia život krásnym. Nebuďte len divákom svojho  života..
Práca: Vaša tvrdá práca a ambície konečne prinesú ovocie úspechu. V prvej polovici roka sa vaša neistá pozícia stabilizuje a získate pokoj a koncentráciu. Nové príležitosti a pracovná podpora sú pri vás. Na podnikateľov čakajú v druhej časti roka pozitívne výsledky. Spoliehajte sa na svoju vnútornú silu a inteligenciu.
Láska: Milostný život je pokojný. Zamerajte sa len na seba a svoju lásku. Venujte pozornosť túžbam a želaniam partnera a prezraďte mu, po čom vo vzťahu túžite. Obnoví to váš vzťah a vytvorí príjemné vzrušenie, plné nádeje. Nezadané by mali vedieť, čo od vzťahu očakávajú - flirt alebo dlhodobý vzťah. Možnosť voľby príde v úvode druhej polovice roka.

Vodnár

Prognóza: Veľké úlohy     Silný tlak ovplyvní všetky aspekty života. Musíte v sebe nájsť dostatok sily a energie čeliť všetkému, čo vás plne zasiahne. Ak netušíte čo robiť, intuícia vám poradí. Vyjadrujte svoj názor bez obáv z reakcií ostatných a využite šancu, ktorá sa čoskoro objaví. Práve ona vás dovedie k cieľu, pomôže nájsť stratené ambície a životné ideály. Ukážte svoju kreativitu a talent. V závere roka sa pripravte na pocity osamelosti a bezmocnosti. 
Práca: Váš profesionálny život sa nemení a prebieha bez veľkých komplikácií. Stojíte pred veľkou úlohou. Musíte získať množstvo poznatkov a skúseností, ktoré budú vyžadovať vaši nadriadení v druhej časti roka. Aby ste postúpili, musíte zmobilizovať všetky energetické rezervy. Zostaňte pokojní a pokračujte v tvorivej činnosti.
Láska: Váš milostný život je stabilnejší a pokojnejší. Nič však nie nemenné a budete čeliť i menším problémom, ktoré vám spôsobia nepríjemné pocity. Vaši priatelia zohrajú dôležitú úlohu v tomto náročnom období. Podporia vás a pomôžu riešiť vaše problémy. V polovici roka vám veľká náhoda privedie do života osobu, ktorá sa určite stane neoddeliteľnou súčasťou vašej budúcnosti.

Neprehliadnite: Kráľovský potomok Meghan a Harryho by sa mal narodiť v tomto znamení: Na akých vlastnostiach bude môcť stavať?

Ryby

Prognóza: Odvaha  Najdôležitejšou osobou vášho života ste vy. Situácie, ktorým budete čeliť, vás donútia prebudiť i svoje temnejšie stránky. Zdravá expanzia, odvaha a orientácia na cieľ musia byť na dennom poriadku. Dbajte, aby ste dosiahli svoje ciele čo najskôr. Ak sa budete ospravedlňovať, môžete zlyhať. Snažte sa vymaniť spod strachov. Oveľa viac dosiahnete, ak zostanete pokojní.
Práca: Vaša práca je záležitosťou rutiny. Nič veľké, nič mimoriadne, nič dôležité. Vďaka tomu máte dostatok času a priestoru na rozvoj vlastných zručností, skúseností a vedomostí. Váš pracovný život bude preto spontánne rásť bez veľkého úsilia a driny. Tímová spolupráca sa významne zlepší. Ak túžite po zmene práce, musíte  plávať proti prúdu.
Láska: Neobávajte sa ukázať svoje pocity a hovorte otvorene o tom, čo vás zaujíma a čo chcete. V láske sa vám všetko vracia ako bumerang. Čím viac lásky dáte, tým viac jej dostávate a naopak. Nezaspite  na vavrínoch a pokračujte v budovaní vášho vzťahu. Starajte sa o svoju lásku a chráňte ju pred mrazom hádok. Nezadané dámy môžu oddychovať, užívať si život a baviť sa, pretože sa v druhej časti roka stretnete s osobou, s ktorou zostanete až do konca života.

Tešíte sa na to, čo prinesie nový rok 2019?

spolu hlasovalo 265 ľudí

Áno
212
Nie
53

Daniela Paculíková, www.vesti.sk, tel. č.: 0907 565 356

Pani Daniela sa 30 rokov venuje numerológii, astrológii, alternatívnej  medicíne, šamanizmu, regresnej terapii, liečebnému stravovaniu,          neverbálnej komunikácii, tattvám, litoterapii, etikoterapii, feng-shui,  terapii   vzťahov, programovaniu úspechu a prosperity, tarotovým  kartám  a   koučovaniu. Poradí pri výbere vhodného mena či názvu  firmy, harmonizácii   energetiky, ale aj s pozitívnymi a modernými  rituálmi. Pozná účinné   techniky na pozitívne zmeny v živote. Niekoľko  rokov si vyrába luxusné   pleťové a telové krémy, vydala 3 náučné CD.  

- Najčítanejšie -