Presunúť na hlavný obsah

Muži s takýmto správaním sa považujú za najcennejších partnerov: Máte takého doma aj vy?

Partnerské vzťahy

Láska sa skrýva v detailoch. Možno si to ani neuvedomujete, no tieto vlastnosti by ste si mali na svojom partnerovi ceniť. Vďaka ním sa zo vzťahu vytrácajú konflikty a puto medzi vami sa posilňuje.

Rešpektuje váš čas pre seba

Takýto muž si uvedomuje, že každý potrebuje pre seba vlastný priestor. Jednoducho vypnúť od všetkých a všetkého. Či už zájdete na skrášľovaciu procedúru alebo si budete čítať sama knihu v kaviarni, nevyčíta vám to. 

Pomáha vám sám od seba

So starostlivosťou o domácnosť či deti vám pomáha bez toho, aby ste ho o to museli prosiť. Chápe, že je to náročné a nemá problém pridať ruku k dielu. Nedelí povinnosti na ženské a mužské práce. 

Prečítajte si: Partner mi povedal, ktorá vlastnosť ho na mne potešila: Pre niekoho detail, no on viac takúto ženu nechce

Nespráva sa majetnícky a nežiarli

Môžno to vnímajú niektoré ženy ako zlú vlastnosť, no v konečnom dôsledku sa zbytočne nevytvára priestor na konflikty či napätú atmosféru. Verí vám, preto nemá dôvod správať sa majetnícky. Práve naopak, je hrdý na to, keď sa o jeho partnerku zaujímajú iní muži. 

Má dobré komunikačné schopnosti

Nielenže nemá problém vychádzať takmer s každým, vďaka svojim zdatným komunikačným schopnostiam vie vybaviť u ľudí takmer čokoľvek. Na okolie zanecháva príjemný dojem a poradí si aj s nepríjemnými vecami s dávkou elegancie či vtipu. 

Mohlo by vás zaujímať: Kolega v práci mi neustále dvorí: Podstatný detail však stále zamlčiava

Podporuje vás vo všetkom

Pri svojej partnerke stojí aj v dobrom aj zlom, je jej oporou i podporou. Či už sú to problémy v práci alebo so zdravím, snaží sa vás motivovať a upokojovať, že všetko sa raz na dobre obráti. 

Má výborný zmysel pre humor

Snaží sa vás rozosmievať, čo najčastejšie. Humor považuje za korenie života a dobrá nálada a smiech sú pre neho veľmi podstatným pilierom i vo vzťahu. 

- Najčítanejšie -