Presunúť na hlavný obsah

Kolega v práci mi neustále dvorí: Podstatný detail však stále zamlčiava

Partnerské vzťahy

Z malej rodinnej firmy som nastúpila do veľkej spoločnosti, kde sa to hemží peknými mužmi. Keďže mám už svoj vek, pomyslela som si, že by bolo pekné spoznať sa tu s nejakým zaujímavým chlapom.

Prvé týždne som sa oťukávala spoznávala nové prostredie, kolegyne, nadriadených a začalo sa mi v tejto veľkej spoločnosti páčiť. Postupne som spoznávala aj kolegov z iných oddelení, čo bolo oveľa zaujímavejšie, keďže my sme boli čisto ženský kolektív. To už bolo niečo pre mňa. Pekne oblečení muži v košeliach a kravatách, to je moja šálka kávy. Už teraz som sa tešila na vianočný večierok.

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Oči mu žiarili

Jeden sympaťák z oddelenia PR chodil často okolo nášho officu. Všimla som si, že zaregistroval novú tvár a z diaľky si ma začal premeriavať. Neskôr mi povedal jeden kolega, ktorý je zároveň aj môj kamarát z rodného mesta, že sa na mňa vypytoval Patrik. Tak som si ho začala všímať aj ja. O pár dní na to nás navštívil ohľadom firemných športových hier. Zoznámil sa so mnou a ja som videla, ako mu pri pohľade na mňa žiaria oči.

Kolegyňa počula dôležitý rozhovor

Čím ďalej, tým viac, začal navštevovať naše poschodie. Vždy, keď šiel okolo prišiel nás pozdraviť, prehodil pár slov a takto sa to stupňovalo aj naďalej. Začal mi písať aj e-maily, ktoré boli síce pracovného rázu, no vždy ich ukončil slovami typu: Si veľmi zlatá, čo by som bez teba robil alebo niečo obdobné. Celkom mi to lichotilo a musím povedať, že som sa začala namotávať. Neskôr mi kolegyňa prezradila, že počula, ako sa v kuchynke rozprávali o mne Patrik ešte s jedným kolegom. Vraj sa mu veľmi páčim a rozmýšľa nad tým, aké ďalšie kroky podnikne. 

Mohlo by vás zaujímať: Kolega randí s príťažlivými ženami napriek neatraktívnemu výzoru: Vďaka tomuto, jeho pozvanie neodmietnu

Iba ďalší nepoužiteľný chlap

Potešilo ma to, keďže som na rande dlho nebola a Patrik sa mi naozaj páčil. Na Facebooku mi zasvietila nová žiadosť o priateľstvo. Od neho. Potvrdila som to a išla si prelistovať jeho profil. Takmer som onemela. Podľa fotografií má priateľku vyše 7 rokov. Ešte pred mesiacom bol označený na spoločnej fotke z rodinnej oslavy. Sklamaná som hľadela na obrazovku. V hlave som si premietala, prečo som vlastne sama. Presne kvôli takýmto mužom, ktorí si myslia, že im patrí celý svet a že môžu za nos ťahať dve ženy naraz. Dúfam, že raz sa nájde skutočne niekto, kto bude mať čisté úmysly a nebude mať rozohraných viacero vzťahových hier naraz.  

- Najčítanejšie -