Presunúť na hlavný obsah

Kolega randí s príťažlivými ženami napriek neatraktívnemu výzoru: Vďaka tomuto, jeho pozvanie neodmietnu

Partnerské vzťahy

V práci mám veľmi svojského kolegu. Nie je veľmi atraktívny, no nemá núdzu o ženy. Raz som ho zbadala v meste na radne a nemohla som uveriť s akou krásnou ženou bol.

O pár dní na to som ho stretla vo firemnej kuchynke. Obaja sme si išli robiť čaj, a tak sme sa spolu zarozprávali. Keďže ma veľmi zaujímalo, kto bola ta žena a ako sa spoznali, pomaly som smerovala rozhovor týmto smerom, aby sa mi otvoril a povedal mi o jeho známosti viac.

Spoznáva ich cez internet

Povedala som mu, že som ho videla pred pár dňami v meste. Schválne som sa ho opýtala, či bol so sestrou nakupovať darčeky, čo ho rozosmialo. Priznal sa mi, že ide o novú známosť, ktorú spoznal, ako aj ďalšie ženy pred ňou na internete. „Nechcem byť trúfala, ale ako to robíš, že s tebou ide na rande dievča, ktoré vyzerá, že čaká na známeho futbalistu či hokejistu?“ opýtala som sa na rovinu. Lukáš sa zasmial, vraj výzor nie je všetko. Aj keď by si ho na ulici nevšimla, na internete sa cíti ako ryba vo vode.

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Kľúčom k úspechu je komunikácia

Lukáš má neuveriteľný dar reči. Ten je na internete zlatý grál, pretože muži poväčšine nevedia komunikovať, napíšu len klasické ahoj, ako sa máš alebo urobia nejakú gramatickú chybu, ktorá vám ide oči vypichnúť. Lukáš je však majster slova a ženu zaujme práve prístupom, zaujímavými otázkami či vtipom. Žena spozornie, začne jej blikať kontrolka, aha muž, s ktorým si mám čo povedať. Následne im Lukáš máta hlavou a keď už ich má dobre spracované, pozve ich na rande. A verte či nie, ony idú, pretože my ženy sa rady rozprávame. Veľa a o hocičom.

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

Problém krásnych žien

Lukáš sa rozhovoril a prezradil mi, čo mu povedala tá kráska, ktorú som videla. Vraj pekným ženám sa nikto neprihovorí, lebo sa ich muži boja. Buď si myslia, že niekoho majú alebo, že si u nich ani nepípnu. Takisto keď, ich muži vidia na internetovej zoznamke, pomyslia si, taká pekná na zoznamke? Tam bude nejaký problém a nenapíšu jej. Lukáš vravel, že tá žena, s ktorou sa stretol bola naozaj príjemná a vôbec nie nemayslená, či iným spôsobom pritiahnutá za vlasy. Vyzerá to tak, že Lukáš nemal vlastne konkurenciu a zároveň svojim prejavom vynikal. Povedal mi, že o pár dní sa idú spolu najesť a do kina, takže tomu necháva voľný priebeh. A mal aj pravdu. Aj za tu krátku chvíľu v kuchynke, som sa cítila napriek jeho zanedbanému výzoru príjemne. Dobre sme sa porozprávali a ja som šla s novými znalostiami o žensko-mužskom svete a vzťahoch pracovať ďalej.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus