Presunúť na hlavný obsah

Partner mi povedal, ktorá vlastnosť ho na mne potešila: Pre niekoho detail, no on viac takúto ženu nechce

Partnerské vzťahy

S partnerom sme sa spoznali vďaka spoločnej záľube. Spolu sme chodili na tréningy crossfitu a tam sme si padli do oka. Dnes sme už niekoľko mesiacov spolu.

Vzťahovým témam sa sa vyhýbali

Prv sme sa o témach ako bývalí partneri nerozprávali. Akosi sme vycítili, že to vlastne nie je veľmi potreba. Po pár mesiacoch však prišla na jazyk aj táto téma. Povedali sme si o najdlhších vzťahoch aj o tom, prečo to skončilo a kde boli problémy. Ono to o človeku vlastnej aj dosť napovie a ja som sa utvrdila v tom, že Ivan je veľmi príjemný muž s veľkou osobnosťou a správnymi názormi. Chyba bola v partnerke, ktorá si ho nevážila, ale o to tu teraz nejde.

Prečítajte si: Stretávala som sa s nádherným mužom: Kvôli tomuto podstatnému detailu som ho ďalej už nechcela vidieť

Po čase si uvedomil dôležitú vec

Ivan je športovec a napriek tomu si akosi vždy našiel partnerky, ktoré boli fajčiarky. Keď bol mladší nejako mu to bolo jedno, ale čím bol starší, tým si uvedomil, že ženu fajčiarku vlastne nechce. Nechápe ľudí, ktorí si dobrovoľne ničia zdravie, obzvlášť keď sú to ženy, ktoré majú mať deti a potom sa čudujú, kde je problém, keď sú ich ratolesti choré. Doslova ho to zožieralo, prečo si takouto hlúposťou samy škodia.

Mohlo by vás zaujímať: Robila som letušku a bola som šokovaná zo správania kolegu pilota: Čerstvý otecko urobil niečo, na čo nezabudnem

U mužov si znižujete šance

Keď sme boli na prvom rande, sedeli sme v peknom podniku s terasou a on sa ma vtedy opýtal či fajčím. Povedala som, že ne a vtedy vyčaroval spokojný úsmev, pretože som u neho získala ďalšie plus. To som sa však dozvedela až neskôr, keď sme už tvorili pár. Takže ženy, môžno to bude znieť ako klišé, ale cigarety k nám nežným stvoreniam jednoducho nepatria. Radšej svoje peniaze investuje na tréningy crossfitu či hodiny jogy. Možno aj na vás sa tam usmeje šťastie v podobe takého muža, akým je Ivan. A tým, že budete fajčiť si svoje šance u mužov jednoznačne znižujete.

Ste fajčiarka?

spolu hlasovalo 275 ľudí

Áno
42
Nie
183

- Najčítanejšie -