Presunúť na hlavný obsah

Plus size modelka Kate Wasley a jej prístup ku kráse: Ladné krivky môže mať každá žena, dôležité je práve toto

Zahraničné celebrity

Ženská krása by nemala byť v súčasnom svete definovaná veľkosťou oblečenia, ktoré si dáma na seba oblieka. V žiadnom prípade by sa plnším postavám nemalo dostať odsúdenia, vôbec nie neprijatia. To je názor Kate Wasley, ktorý naučí aj vás.

V jej tvári vidieť dobro a milotu. Mnohý si však tieto vlastnosti na nej ani nevšimnú, pretože hneď začnú riešiť váhu. Pôvabná Kate Wasley je však plus size modelkou a sebavedomie jej vôbec nechýba. Zásadám ženskosti by mohla učiť mnohé ženy, nenechá sa v žiadnom prípade demotivovať a život berie ako zábavnú jazdu.

Prečitajte si tiež: Ranná rutina podľa Rosie Huntington-Whiteley: Za 5 minút máte hotový dokonalý nude mejkap

Zmena je dobrá

Sama Kate chcela byť kedysi iná ako je teraz. Svoje telo sa však rozhodla milovať a čo je najdôležitejšie, uvedomuje si svoju vlastnú krásu. Rešpektovanie inakosti je podľa nej v tomto uponáhľanom svete kľúčové. Pre všetky ženy, bez rozdielu na veľkosť, má práve túto radu.

Porovnávanie dostalo STOP!

Síce má táto modelka aj množstvo nie plus size kamarátok, nikdy sa s nimi neporovnáva. Už nie je predsa malým dievčaťom, ktoré by si na iných potrebovalo vybíjať svoje komplexy. Život dospelej ženy je pre ňu o vyrovnanosti a sebaláske, ktorú musí nájsť každá z nás.

Mohlo by vás zaujímať: Babky modelky elegánky: V civile by ste určite niektorým netipovali, že majú cez sedemdesiat

Nebojte sa ukázať ženskosť aj s krivkami

Ženskosť nie je príťažlivá iba vo veľkosti XS. Spodné prádlo i sexy čipka môže vyzerať luxusne aj na plus size tele. Modelkovské krivky si Kate udržiava cvičením, vie však, že nikdy nebude mať postavu akú stanovujú nereálne štandardy.

- Najčítanejšie -