Presunúť na hlavný obsah

Štyri triky s oblečením, vďaka ktorému budete mať vždy vypnuté bruško: Takto to robia známe celebrity

Zahraničné celebrity

Pevné bruško si žiada svoj každodenný tréning a dodržiavanie tej správnej vyváženej životosprávy. Ako však účinne oklamete tento algoritmus, aby ste vyzerali v každej situácii štíhla a mala pás modelky? Pomôžu vám tieto stylingové tipy a triky!

Celebritní poradcovia určite už riešili túto dilemu. Oblečenie musí spĺňať všetky znaky štýlovosti má však byť aj pomocníkom so ženskou postavou. Tieto kúsky si zabezpečte aj vy, ak chcete aby vaše brušné svaly vyzerali vždy vypnuté a vás driek nazývaný osím.

Prečítajte si tiež: VIDEO: Kardashianky kedysi a dnes: Takto ich zmenili zákroky a šikovné make-up triky na nepoznanie

Nicole Scherzinger a jej korzet

Speváčka Nicole Scherzinger, ktorá ako keby ani nestarla si je veľmi dobre vedomá svojich predností. Cvičí denne, avšak vie, že aj malé úpravy na oblečení ju dokážu dostať k dokonalosti. Pod šaty, ale aj iné tesnejšie oblečenie neváha voliť korzety. Tie sú síce záležitosťou starších dôb, dokážu však vyformovať postavu akejkoľvek modernej ženy. Stiahnutie v oblasti pásu a pevné svaly sú tu potom ako na zavolanie.

Kourtney Karadashian a vyvýšený pás

Staršia sestra Kim Kardashian vôbec nezaostáva v jej tieni. Kourtney si vie sama poradiť s vychytávkami na dokonalú postavu. Na štíhli pás a bruško, ktoré zostane na mieste, volí vyššie pásy nohavíc, ale aj sukieň. Jej obľúbené sú aj šortky tohto typu. Ešte lepšie, ak je vrchná časť spevnená a jej postavu dokonale obopne.

Ashley Graham a strategicky uložený pásik

Plus size modelka Ashley Graham vie, že so vzormi to na svojej postave musí skúšať opatrne. Je však natoľko skúsená, že nemá problém vyberať štýlové kúsky, ktoré vedia na tele priam čarovať. Rozdelenie postavy práve v oblasti brucha zabezpečí práve výrazný farebný pás. Ten stiahne túto oblasť opticky a dodá jej na nezameniteľnom štíhlom vzhľade.

Mohlo by vás zaujímať: Vojvodkyňa Meghan porušila spoločenskú etiketu týmto gestom: Robí to ako jediná žena z kráľovskej rodiny

Chrissy Teigen a opasok

Mamička dvoch rozkošných detí, modelka Chrissy Teigen, sa pasuje so svojou postavou naozaj statočne. Vracia sa do predchádzajúcej formy, ukazuje však, že sebavedomé vystupovanie môže mať aj keď ešte nie je úplne dokonalá. Veľký opasok spraví podobný efekt ako pásik v prípade Ashley. Rozdiel je však v tom, že opasok aj reálne formuje. Vie byť efektívnym doplnkom a ešte vám aj ubrať kilá.

- Najčítanejšie -