Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Trendy interiéry podľa slávnych žien: Scarlett Johansson má rada eleganciu, Jessica Alba miluje farby

Feminity

Zariaďujete byt alebo dom a stále vám chýba správna dávka inšpirácie? Nahliadnite spolu s nami do príbytkov slávnych žien, ktoré majú skvelý vkus a pritom každá miluje iný štýl.

Cindy Crawford miluje minimalizmus

Očarujúca topmodelka Cindy Crawford je milovníčkou minimalizmu. V interiéri však rada využíva aj extravagantnejšie solitéry. V novom dome v Beverly Hills skombinovala práve prvky minimalizmu  a škandinávskeho štýlu. Cindy uprednostňuje prírodné materiály ako kov, mramor, drevo a miluje otvorené priestory. V celom dome je tak minimum dverí, čo ho robí oveľa svetlejším a harmonickejším. 

 Scarlett Johansson uprednostňuje moderný a elegantný dizajn

Dokonalé hniezdočko lásky a skutočne útulný a štýlový dom v Hamptons patrí herečke Scarlett Johansson a jej priateľoovi Colinovi Jostovi. Celý dom je ladaný v prírodných tónoch. Scarlett zvolila pri zariaďovaný moderný a eleganntý dizajn v kombinácii s retro prvkami. Nedá dopustiť na prepojenie obývačky s jedálňou. Svoje významné miesto tu má aj zrkadlo na stene, ktoré sa nachádza práve pri jedálenskom stole. Nielenže priestor opticky zväčší, ale vždy ste v kontakte so všetkými v celej miestnosti. Čarovný výhľad je už len čerešničkou na torte. 

Prečítajte si tiež: VIDEO: Meghan Markle postupne ukazuje bruško: Ako sa jej stylingy podobajú na tie, ktoré nosila jej švagriná Kate?

Cameron Diaz ako milovníčka luxusu

Doplnky do interiéru nemusíte vždy dokonale zladiť a podriaďovať sa nepísaným pravidlám. Interiér bytu Cameron Diaz je toho jasným dôkazom. Ak patríte medzi milovníčky luxusu, jej jedáleň vás dostane. Kombinácia na prvý pohľad nesúrodých materiálov, vytvára v konečnom efekte ideálny priestor s nádychom výnimočnosti. 

Jessica Alba nedá dopustiť na Feng-Shui

Majiteľkou bytu s dokonalou atmosférou a perfektnými farebnými akcentami je herečka Jessica Alba. Sympatická brunetka je však známa tým, že miluje Feng - shui. A v tomto duchu zariadila celý apartmán. Každý prvok tu má tak svoje miesto. Neodmysliteľnou súčasťou obývačky sú kvety, ktoré dotvárajú skvelú atmosféru.

Zoe Saldana dáva na pocity

Krásna Zoe Saldana zvolila vo svojom rozprávkovom dome kombináciu bielej a výrazných farebných doplnkov. Použitie tých správnych farieb môže zmeniť aj stav vašej mysle. Práve toho sa Zoe držala pri zariaďovaní. V obývačke zvolila rôzne druhy kresiel, ktoré však spolu tvoria dokonalú kompozíciu.  

VIDEO: Pozrite si inšpirácie na trendy interiéry podľa slávnych žien

Mohlo by vás zaujímať: Česká módna návrhárka Ivana Mentlová: Inšpirujte sa jej štýlom nezávislej modernej ženy, ktorá ide vlastnou cestou

Interiér ktorej slávnej krásky Vás najviac očaril?

spolu hlasovalo 99 ľudí

- Najčítanejšie -