Takúto výchovnú lekciu dáva krásna Jessica Alba svojej staršej dcére: Každé mladé dievča by ju malo počuť

Herečka Jessica Alba je známa svojím talentom a prirodzenou krásou. Už dlhé roky má stabilné manželstvo a dve krásne dcéry, ktoré sa na ňu začínajú podobať. Momentálne čaká tretie bábätko!

Zdroj: Profimedia

Jessica je podľa všetkého dobrá mama a milujúca manželka. Práve preto ju mnohé ženy vo svete považujú za vzor a inšpiráciu. Hoci je pre svoje dve dievčatá aj kamarátkou, na niektoré veci jednoducho vo výchove ani ona dopustiť nedá.

Prečítajte si: Keď sa fanúšik stretne s hviezdou, môže z toho vzniknúť aj svadba: Ktoré celebrity si zobrali ľudí z davu?

Jessica Alba je známa tým, že svoje deti vezme občas so sebou do práce a snaží sa im ukázať svoj pracovný svet aj z tej druhej strany. Ako každá matka, aj ona ich chce naučiť zodpovednosti a tomu, aby si neskôr vážili veci a nič nebrali ako samozrejmosť. Tiež chce, aby sa deti naučili normálne pracovať a netúžili byť iba šoubiznisovými hviezdami. V jednom z rozhovorov prezradila výchovnú lekciu, ktorú sa snaží dávať svojej staršej dcére Honor, ktorá nedávno oslávila deväť rokov.

Keďže si uvedomuje, že každá z dcér je úplne iná, aj výchovu prispôsobuje podľa potreby. Svojej dcére Honor rada ukazuje nové prostredie a to, ako to v reálnej práci funguje. Pre online magazín PopSugar Jessica tiež priznala, že ju do New Yorku brávala už ako malé bábätko, pretože nechcela mať pre dievčatá opatrovateľky. Sama verí tomu, že ak matka ukáže svojim deťom dostatočne skoro reálny život a naučí ich reálne pravidlá, skôr sa adaptujú. 

Neučí ich však iba to, ako tvrdo a zodpovedne treba pracovať, ale aj veci o skutočnej kráse a vonkajšom výzore. Vždy im hovorí o tom, že to, čo robí niekoho krásnym, je to, ako dobre sa správa k iným ľuďom.

Mohlo by vás zaujímať: Recept na šťastné manželstvo vo svete reflektorov: Tejto hollywoodskej kráske to vychádza už 16 rokov

Jessica nie je teda len talentovaná herečka, šťastná mama a manželka, ale aj ukážková podnikateľka a človek so srdcom na správnom mieste. Jej dve dcéry môžu byť na svoju známu mamu právom hrdé. Keďže včera zverejnila herečka správu o svojom tehotenstve, držíme jej palce a prajeme zdravie celej rodine.

Páči sa vám to, akou mamou je herečka Jessica Alba?

áno
250
nie
3
Hlasovalo: 253
 

Foto:
Profimedia, SITA, instagram.com/jessicaalba, instagram.com/cash_warren
Zdroj:
popsugar.com, DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba