Presunúť na hlavný obsah

Tajné povolanie herečky a módnej ikony Blake Lively: Viete, čomu ešte sa venuje táto kráska v súkromí?

Zahraničné celebrity

Krásna herečka, matka dvoch malých detí a módna ikona v jednom, Blake Lively, sa nedávno pochválila fotografiou na svojej sociálnej sieti. Z komentáru, ktorý k nemu pripísala, odhalila, čo je jej tajným povolaním a zároveň ešte nesplneným snom.

Z herečky aj žena mnohých iných talentov

Vždy nám bolo jasné, že herečka Blake Lively nie je len herečkou, ale ženou mnohých tvárí a talentov. Do tridsiatky toho stihla pomerne dosť. Dokonca aj stať sa matkou dvoch malých rozkošných detí. To, že je skvelá vo svojom povolaní, to máme možnosť vidieť v jej filmoch, ale Blake má v živote aj ďalšie veci, pre ktoré je zapálená.  

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Blake Lively po druhom tehotenstve schudla 30 kíl: Za jej premenou stojí tento muž

Zo všetkých zlých rozhodnutí môže byť toto najväčšia zábava

Herečka najnovšie navrhuje domy interiéry domov pre svojich priateľov. Priznala sa s tým na svojej sociálnej sieti, kde zverejnila aj tento komentár k fotografii, na ktorej sa podelila s niektorými zo svojich výtvorov nábytku: „Navrhujem domy svojich priateľov. Zadarmo. Zo všetkých zlých rozhodnutí, ktoré som urobila, môže byť toto najväčšia zábava. Ďakujem mojim dcéram za to, že mi nevedomky zapožičali svoje oblečenie pre tkaninu inspo, ďakujem @dmitriyco za šablóny, ktoré sú viac zábavné než normálne, ďakujem kúpeľni za to, že som minula za dlaždice, za ktoré som si mohla ukradnúť viac tkaniny inspo a ďakujem za poruchu spánku, ktorá ma udržuje celú noc hore.“

Čítajte tiež: Táto jedna vec robí z herečky Blake Lively ženu, ktorú rešpektuje a miluje celý Hollywood!

Čo je tak inšpirujúce ako keď poviete, vychádzam von ako modelka alebo dizajnérka?

Cit pre módu a trendy nielen v oblečení, ale aj napríklad v bývaní a iných oblastiach, jej nie sú cudzie. Za posledné roky sa Blake vyprofilovala na skutočnú módnu ikonu a o svojich dizajnérskych ambíciách sa nezmieňuje poprvýkrát. Pred pár rokmi spustila svoju webovú stránku o životnom štýle, Preserve, kde načrtla svoje dizajnérske ambície. Dokonca ako informuje magazín Elle, v jednom z rozhovorov s modelkou Gigi Hadid sa priznala, že aj ona rada navrhuje. Tiež poznamenala na margo Giginej spolupráce s Tommym Hilfigerom aj toto: „Čo je tak inšpirujúce ako keď poviete, vychádzam von  a chcela by som dodať ak modelka alebo dizajnérka?“

Neprehliadnite: Ryan Reynolds o Blake Lively: Toto bol moment, keď si uvedomil, že práve ona je ženou jeho života

Najradšej by navrhovala svadby

Jej vášeň pre dizajnérstvo však týmto nekončí. V tom istom rozhovore so slávnou modelkou súčasnosti sa tiež priznala k tomu, že by veľmi rada navrhovala svadby. Nechajme sa teda prekvapiť, kam až ju jej ambície či sny zavedú.

- Najčítanejšie -