Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré nemali problém s postavou po pôrode: Inšpirujte sa telom Doutzen Kroes a radami Blake Lively

Zahraničné celebrity

Hollywoodske krásky tiež čo to pribrali počas tehotenstva. Nadbytočných kíl sa však dokázali zbaviť aj takto.

Irina Shayk rovno na mólo

Po narodení svojej dcérky Lei, netrvalo ani mesiac, a krásna modelka predviedla svoje úžasné krivky v plnej kráse. Tehotenstvo ani kilá navyše akoby sa ani nestali. Irina totiž vyzerala a aj vyzerá absolútne bezkonkurenčne. Samotná modelka sa priznala, že za závratný návrat k pôvodným krivkám môže hlavne jej rýchly metabolizmus, fakt, že veľa nepribrala, ale hlavne chudé mäso, vysoký prísun zeleniny a ľahká strava, ktorá tvorila základ jej jedálnička.

Pribrala za 10 mesiacov, schudla za 14

Známa herečka Blake Lively sa po svojom pôrode s nadbytočnými kilami trápila naozaj krátko. Vedela totiž, že len tak nezmiznú a tak sa rozhodla vziať veci do vlastných rúk. Vďaka svojmu trénerovi sa jej podarilo schudnúť na svoju pôvodnú váhu za neuveritelných 14 mesiacov a sama si uvedomuje, koľko driny a odriekania ju celý proces stál. Tvrdí ale, že neustálym pozeraním Instagramu a plačom nad postavami iných sa aj tak nič nezmení a človek musí hlavne začať makať.

Mohlo by vás zaujímať: Herečka Blake Lively po druhom tehotenstve schudla 30 kíl: Za jej premenou stojí tento muž

Krásna modelka dámou aj po pôrode

Očarujúca Doutzen Kroes všetkých svojich fanúšikov neuveriteľne prekvapila, keď tesne po pôrode pôsobila ešte chudšie ako predtým. Sama ale hovorí, že jej pomohlo hlavne dojčenie, ktoré ju nadbytočných kíl zbavilo akoby zázrakom. Okrem toho však nezabudla ani na svoj obľúbený box, Pilates a skákanie cez švihadlo. Tomu sa hovorí aktívna mamička.

Behati Prinsloo stihla schudnúť aj medzi pôrodmi

Pár mesiacov po prvom pôrode, krásna modelka opätovne otehotnela, dovtedy však už stihla aj zázračne schudnúť. To, ako sa jej to podarilo, však nie je žiadnou záhadou. Jej geneticky daná útla postava, preferovanie zdravej surovej stravy a pravidelné cvičenie jogy boli tým, čo jej do pár týždňou prinieslo želané výsledky.

Prečítajte si aj: Skinny tehuľky ako nový trend? Niekto na ne pozerá s obdivom, iní poukazujú prstom, ako je to vôbec možné

Na charizme nestratila

Obľúbená herečka Olivia Wilde porodila svojho dcéru už pred niečo vyše rokom, jej očarujúca figúra však stále mnohým nedá spávať. Herečka je zvyknutá na občasné diéty, tentokrát však dbala aj na malú a snažila sa svoj jedálniček upraviť len natoľko, aby jej nejak neublížila. Sama totiž tvrdí, že sa za svoje telo po tehotenstve nehanbí, práve naopak. Obdivuje, čo dokázalo a s chudnutím sa napriek neuveriteľným výsledkom vôbec neponáhľala.

 

- Najčítanejšie -