Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie momenty v Hollywoode: Tieto páriky vás presvedčia, že láska naozaj existuje

Zahraničné celebrity

Vo svete rýchlych vzťahov, kde je láska už ojedinelým zjavom, si pripomenieme najkrajše páriky z Hollywoodu, ktoré to spolu vydržali aj napriek náporom médií a okolia.

Keď sa dvaja ľudia naozaj nájdu môže to dopadnúť aj takto! Najkrajšie slávne dvojice vás presvedčia, že vzťah medzi dvoma ľuďmi dokáže byť naozaj hodnotný. Tieto páry o tom vedia svoje.

Prečítajte si aj: Toto musel podstúpiť lámač ženských sŕdc George Clooney, aby očaril krásnu Amal: Vďaka tomu im to už tri roky funguje

Jessica Biel a Justin Timberlake

Slávna dvojica spoločne tvorí pár už niekoľko rokov. Zoznámili sa na spoločenskej udalosti, kde boli pozvané všetky hviezdy hollywoodskych rozmerov. Dvojica sa spoločne poznala cez známych priateľov a v momente, keď sa uvideli prvýkrát, lietali iskry. Dnes sú manželia a spoločne vychovávajú syna.

Blake Lively a Ryan Reynolds

Spoznali sa v čase, keď Blake randila so svojím filmovým partnerom zo seriálu Gossip Girl a Ryan bol ženatý. Stalo sa však niečo, čo nikto z nich nečakal. Zaľúbili sa do seba tak báznivo, že o pár rokoch oznámili zasnúbenie a dnes už vychovávajú dve krásne deti.

Channing Tatum a Jenna Tatum

Láska ako hrom sa začala v čase, keď ich obidvoch obsadila ako hlavné úlohy do tanečného filmu Step up. Nikto však netušil, že stredoškolská láska prerastie do takých rozmerov, že budú tvoriť pár dodnes. Viac ako 10 rokov uplynulo od prvého natáčania a ich spoločného stretnutia. Dnes spolu vychovávavjú dieťa a žijú v šťastnom manželstve.

Chrissy Teigen a John Legend

Keď sa spevák John Legend dostal na výslnie so svojím klipom "All of me", všetci sa pýtali, kto je tá krásna modelka z jeho vášnivého klipu. Nebol to nikto iný, ako jeho manželka, ktorá je považovaná za najsexi ženu Hollywoodu. Manželia spolu vychovávajú 2 deti a ich láska je veľmi inšpiratívna.

Mohlo by vás zaujímať: Iba dvojročná dcéra Ashtona Kutchera má jednu super schopnosť: Mila Kunis má doma naozaj nadané dieťa

Mila Kunis s Ashton Kutcher

Je to neuveriteľné, ale táto dvojica sa pozná už celých 20 rokov. Spoznali sa pri nakrúcaní známeho sitkomu "Tie roky sedemdesiate", kde hrali hlavné postavy. Celoročné priateľstvo však prerástlo v lásku až v roku 2012, keď sa ich spoločné fotografie začali objavovať v bulvárnych plátkoch. Dnes už spolu vychovávajú dieťa a pripomínajú, že láska kvitne v každom veku.