Speváčka Lady Gaga sa vzdala svojho extravagantného štýlu: Predvádza jednoduché modely, spoznali by ste ju?

Na outfity speváčky Lady Gaga sme vždy čakali s otvorenými ústami. Kráska však v súčasnosti prechádza k úplne inému štýlu. Páčia sa jej aj modely, ktoré zaváňajú jendoduchosťou.

Lady Gaga ukázala, že zažiariť je možné aj v neutrálnych farbách

Lady Gaga ukázala, že zažiariť je možné aj v neutrálnych farbách

Zdroj: Profimedia

Ženská móda sa neustále mení a prináša nové trendy. Práve svetové celebrity sú nositeľkami týchto nových posolstiev vo fashion svete. Lady Gaga prekvapovala novinkami, ktoré boli následne kopírované inými. Dnes je však verná klasike, ktorá v súčasnosti zaživa svoj come back a je hitom sezóny. 

Prečítajte si tiež: Zázračný produkt, ktorý používa Meghan Markle: Na uvoľnenie tela a mysle stavia na ajurvédske bylinky

Požičali sme si ho od pánov 

Speváčka Lady Gaga sa ukázala v jednoduchom pánskom kostýme. Tento outfit sa ani zďaleka nepodobal na jej úlety z minulosti. Ako si však od nej môžeme vziať inšpiráciu? Pánsky kostým je veľkým hitom tejto sezóny a nielen to! Gaga pôvabne skombinovala aj farebnosť celého outfitu. Zemité tóny nechali vyniknúť jej blond vlasom a vybrala aj pekne ladiace doplnky. 

Pozor na výber toho správneho strihu 

Prepojenosť pánskej a dámskej módy je už samozrejmosťou. Kombinácia saka s nohavicami urobí k každej ženy silnú a sebavedomú osobnosť. To je sila tohto prestrojenia. Pri výbere tohto pravého kostýmu však nemôžeme zabudnúť na našu výšku. Kostýmové nohavice v súčasnosti môžu byť trojštvrťové, zvonové ale aj úplne slim. Pri výbere toho správne si neváhajte vyskúšať viac tipov. Menším dáma sa neodporúča nosiť dĺžku po členky, aby ich nohavice zbytočne neskracovali. Pri dlhých zvonových nohaviciach zasa stavte na pohodlnú vyššiu obuv. Tak ako to spravila aj módna ikona Lady Gaga. 

Mohlo by vás zaujímať: Malé pomôcky na predĺženie nôh podľa hollywoodskych hviezd: Tento doplnok pomáha Kim Kardashian a ďalším

Jednoduchosť je jej zrazu blízka

Pamätáte si na šaty z mäsa či na množstvo flitrov, ktoré na seba Lady Gaga dokázala dať? Žiarila v týchto outfitoch ale musíte uznať že žiari aj teraz. Ukazuje že eleganciu a klasiku vie nosiť s gráciou a nie vždy musí byt považovaná iba za extravagantnú.

Páči sa vám nový image Lady Gaga?

Áno, je to príjemná zmena
148
Nie, preferujem jej odviazanosť
7
Hlasovalo: 155

Foto:
Profimedia, instagram.com/ladygaga
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba